Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkahelyem több havi...

A munkahelyem több havi fizetéssel tartozik, ha a pénz behajthatatlan lenne, akkor elárverezhetik a tulaj/fönök magáningóságait is?

Figyelt kérdés

#munkaber behajtas
2022. jún. 30. 22:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9:Elvileg még ott vagyok,de ténylegesen nem adnak munkát miòta rákérdeztem a fizetésre tehát 3 hete.Megkérdeztem a munkaügyi felügyeletet,hogy mondjak-e fel,de azt mondták,hogy mivel a munkaszerződés szerint nem teljesìtmény alapon, hanem alapbérben vagyok foglalkoztatva teljes munkaidőben,ìgy akkor is meg kell,hogy kapjam a fizetést,ha nem adnak ténylegesen megbìzásokat,egészen addig amìg 30 napos határidővel nem küldenek felmondást.Ìgy jelenleg rosszul járnék felmondással...
2022. júl. 1. 10:17
 12/20 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor maradj ott fél év múlva is az áprilisi fizura várva
2022. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12) A két dolog független egymástól. Attól, hogy most papíron még ott dolgozom, jogi úton behajtható lenne az áprilisi, májusi, és (juli10-töl) a júniusi fizetés. (Ha most felmondanék,akkor csak erre a két és félhavui fizetésre lennék jogosult, viszont ha a cég mond fel, akkor még minimum a júliusira, mert nekik a felmondási idö 30 nap) Nem is az ami a kérdéses, hogy elvileg jogilag megitélik-e nekema fieztést, amitöl tartok, hogy esetleg nem lesz behajtható, azért is tetem fel így a kérdést.
2022. júl. 2. 00:52
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi van a munkaszerződésedben? Így, hogy azt nem láttuk, csak találgatni lehet.
2022. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14)A munkaszerződés határozatlan idejű,április 20-ai keltű. A pròbaidő 30 napban volt meghtározva.
2022. júl. 2. 10:47
 16/20 anonim ***** válasza:

Ettől azért lényegesen több mindennek kell benne lennie a munkaszerződésben.

Amennyit írtál, az olyan, mintha felhívnád az orvost és azt mondanád neki: a múlt héten valamikor éreztem valamit, írjon fel gyógyszert rá.

2022. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16) Persze több minden benne van. Az egész 3 oldal.
2022. júl. 2. 12:44
 18/20 anonim ***** válasza:
Gyors beszélj ügyvéddel, mert ha elkezdik felszámolni, számít, h ki mikor adja be az igényt. Opcionálisan közjegyző és fizetési meghagyás. minél hamarabb
2022. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h mint hitelezője, indíthatsz-e ellene felszámolást. Az ilyenek azt érdemlik
2022. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szerdán van időpontom a Munkaügyi Felügyeletnél,pénteken ügyvédnél.Az online cégjegyzék szerint egyenlőre nincsenek felszámolás alatt.
2022. júl. 10. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!