Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy szoktatok felkészülni...

Hogy szoktatok felkészülni állásinterjúra?Első interjúm lesz.

Figyelt kérdés

Egy interjú kb meddig tart?

Ebben a hőségben jó egy enyszerű lenge bézs színű ruha vagy fekete szoknya fehér blúz?

Milyen kérdések szoktak lenni általában?

Bármilyen tanacs jól jönne.Köszi a választ.


2022. jún. 27. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Az interneten már utánna néztem hogy milyen kérdések fordulnak elő.
2022. jún. 27. 13:39
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Jó lenne tudni, milyen pozira mész. Az alapkérdés, hogy mesélj az eddigi tapasztalataidról, tanulmányaidról, mondd el, mik a gyengeségeid és az erősségeid.


Ezeken kívül kb csak a HRes ostobasága szab határt a hülye kérdésekben, mint a milyen állat lennél szívesen és miért. Legyél sas. Fönn sokkal hűvösebb van és szebb a kilátás is.

2022. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ecofamilybe adtam be es Dmbe.
2022. jún. 27. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a fekete szoknya, fehér blúz tuti nyerő, abból gond nem lehet. Laza smink, amitől ápolt de visszafogott hatást keltesz.

Biztos fognak kérdezni arról hogy miért szeretnél ott dolgozni, mik az elképzeléseid. Szerinted mit takar a munkakör amire jelentkeztél stb. Esetleg h milyen messze laksz, ilyenek. Ha olyat kérdeznek hogy mik a gyengeségeid, akkor mondj valami baromságot, pl hogy gyengéid a smink cuccok vagy hogy 350 fajta körömlakkod van. Olyat sose mondj hogy pontatlan vagy, esetleg nem szeretsz takarítani stb 😉 Necces kérdés lehet hogy mik a fizetési elvárásaid, itt érdemes egy realisztikus számot mondani, se sokat se keveset.

Sok sikert!

2022. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!