Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melódiáknál muszáj saját...

Melódiáknál muszáj saját számlámnak lennie, vagy a szüleimét is megadhatom?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyan válaszoljon, aki volt hasonló helyzetben.

2022. jún. 8. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
nem tudom hogy muszaj-e, de ha eleg idos vagy ahhoz hoy dolgozz akkor eleg idos vagy ahhoz hogy sajat szamlad legyen. egyszer felnosz majd es elkezdesz foallasban dolgozni, akkor is anyukadnak megy majd a fizetesed?
2022. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felesleges 3 honapig szamlat nyitni aztan fizetni majd egesz eletemben...
2022. jún. 8. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mit fizetsz? diakszamlat nyitsz, ingyen van. az enyem is erintetlen olt evekig, nem is lett volna mibol levonniuk
2022. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd számláját is megadhatod, nekik mindegy mire utalnak.

De szerintem is érdemesebb lenne egy diákszámlát nyitni. Arról valóban nem vonnak le semmit. Már csak azért is, mert ha nem vagy otthon és kell pénz egy gyors csörgés a szülőknek, hogy utaljanak SOS-be valami miatt. Engem sokszor megmentettek így. Lejárt bérlet és társai.

2022. jún. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!