Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő szoftvertesztelőkén...

Pályakezdő szoftvertesztelőként mennyit érdemes mondani bérigénynek?

Figyelt kérdés
Manuális tesztelésben van kisebb tapasztalatom (2 hónap), valamint van SQL tudásom és Linux grep, log fájlok olvasási szinten. Egy kB. 20-30 főből álló cégről van szó. Azért lenne fontos ezt megkérdeznem, mert nem akarok az interjún sokat, de keveset sem mondani a bérigénynél.

2022. máj. 27. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez valami magyar kkv? Akkor max ilyen 400 brutto lehet realis szerintem.
2022. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En amikor palyakezdo voltam nem mertem volna 400at elkerni, ha ujrakezdenem akkor most se mernek. En minimálbérrel kezdtem, az szamitott szamomra csak hogy munkat kapjak itban osztan tudtam hogy magamnak kitaposom az utat. Ha tenyleg odateszed magad egy ket even belul automatizalni kezdesz es akkor mar megallas a csillagos eg.
2022. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd be a br. 400-at, maximum aláajánlanak. Többet semmiképp.
2022. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én maximum br.350-et mondtam volna, szerintem az reális. De akkor így lehet megpróbálok 400-at mondani és vagy megadják vagy nem.
2022. máj. 27. 19:26
 5/7 A kérdező kommentje:
1-esnek üzenem, hogy igen, magyar kkv-ról van szó.
2022. máj. 27. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bruttó 500-at mondtam, erre bruttó 450-et ajánlottak, amit elfogadtam.


2 hónappal ezelőtt kezdtem, előtte nem volt ilyen munkában tapasztalatom, jártam tanfolyamra és van istqb vizsgám.

2022. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,mi lett a vége?
2022. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!