Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 19 éves lányként nem sokára...

19 éves lányként nem sokára meg lesz a C-s jogsim van esélyem valahol elhelyezkedni vele? Tudnátok mondani olyan cégeket ami C-s jogsival felvesz kezdőket?

Figyelt kérdés

Persze ha meg lesz a C, csinálom a CE-t csak addig kéne valami. Esetleg billencs?

Később, ha betöltöm korhatárt (21év), akkor pedig mennék nemzetközizni egy családtagommal, de hát az még azért messze van..

(Tudom hogy kell pav, gki, nem egyszerű, nem lányoknak való, voltam már kint pár hetet,stbstb, köszönöm) :))


2022. máj. 20. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ajánlom a jobble álláskereső oldalt.
2022. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nézegettem már ilyen oldalakat,de nem igazán találtam C-s, belfoldes fuvart, ezért fordulok hozzátok:)

Hátha van itt valaki aki ezeken az oldalkon kívül tud valamit

2022. máj. 20. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Én futárcégeket nézegetnék, pl GLS, DPD.


Sok fiatalt láttam az emliített cégektől, raktárba szállítanak hozzánk. Van amikor emelőhátfalas jön aztán huszonéves gyerek vezeti...

2022. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ha nem találok mást akkor maradnak a futár cégek
2022. máj. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!