Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tud-e valamit az...

Valaki tud-e valamit az Ausfis nevű programról? Ausztráliába munkalehetőséget tud biztósítani.

Figyelt kérdés

Interneten találtam rá az oldalra, és igen jól hangzik, mint munkalehetőség, külföldi munkalehetőség. Csak vannak kételyeim vele kapcsolatban. Honnan lehetne ellenőrizni hogy nem-e átverés, mennyire reális dolog az, amit az oldal hirdet? Előre is köszönöm a segítséget! :)

az oldal címe:

[link]


2010. szept. 17. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most találtam erre az oldalra. Ez nem átverés ahogy utána néztem, AUSFIS az Asztrál bevándorlási hivatal oldala. Nincs ebben semmi átverés, érdemes egy kört futni vele mert lehet "nyerni" munkát és zöldkártyát.


Én még jelentkeztem a USA Green-card lottery-re és nagy meglepetésemre hívtak is mobilon (kb fél év telt el) hogy komolyan gondoltam e jelentkezést. Csak akkor sajnos nem volt pénzem, hogy "csak úgy" kiutazzak meg elkezdjem kint az életet. Pedig akár az ölembe pottyanhatott volna egy USA zöldkártya :(

2011. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de ez miért ilyen drága???
2014. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!