Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről akiket nem nagyon érdekel a pénz mert inkább a hivatás a fontosabb, ilyen emberek igénytelenek valahol?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a mentősökre, tanárokra, népegészségügyi szakemberekre stb. nettó 250 körül keresnek, de ők inkább a szakmájukban vannak
2022. máj. 12. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet.


Nagyon nagy tudású informatikus, és valószínűleg elképesztően nagy vagyona lehet, de külsőre nem látod rajta. Legalább három helyen dolgozok, bele értve a saját cégét is. Pedig egy munkahelyből is boldogan megélne habzsi dőzsiben, de nem a pénz miatt csinálja, hanem szakmai elhivatottságból.

2022. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
érdemes az igénytelen szó jelentését tanumányoznod egy kicsit.
2022. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az igenytelenseg nem ennek a fuggvenye.
2022. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Irigylem őket, hogy be tudják érni ennyivel. Én nem bírtam a folyamatos nyomorgást, ott is hagytam az egészségügyet a francba.
2022. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"...akiket nem nagyon érdekel a pénz mert inkább a hivatás a fontosabb, ilyen emberek igénytelenek valahol?"


Hát persze. Teljesen az vagyok. Gyere és nézd meg, hogy milyen igénytelenül élek. :)


Én nem érzem jól magam, ha nem töltöm hasznosan az időmet. Ha szeretem a munkám, és jól érzem magam a munkahelyen, akkor nem érdekel a fizetés, mert egyébként sincs anyagi gondom.

Akkor érezném igazán rosszul magam, ha csak az anyagi kényszer miatt kellene dolgoznom, ráadásul olyasmit, amit hányingerrel végeznék.

Egyszerűen szeretem azt, amit csinálok.

2022. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!