Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon tényleg ennyire...

Magyarországon tényleg ennyire szar a fizetés meg minden? Alacsonyabb tanultsággal valóban már csak a gyárokban való robotolással meg a szar piszkos melókkal lehet megélni?

Figyelt kérdés

Ha ez igaz, akkor húzom a sátorfámat és megyek innen mielőtt még összedől az egész ország...


Ui.: kérem szíveskedjetek mellőzni a gyakori kérdések ezen felhasználói közönségére jellemző provokatív, pesszimista hozzáállást. Köszke. :)



2022. máj. 7. 21:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
húzzál.. akkor majd meglátod, hogy tanulatlan embereket egyik ország se látja szívesen.
2022. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Tanulatlan munkaerő külföldön is hasonló állast fogvkapni..
2022. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tanulatlan, nem magamra utaltam a kérdésben...

Ajjaj már jönnek is a provokálók...

Kérdezzetek mielőtt dolgokat tesztek fel egy emberről akit nem is ismertek.

2022. máj. 7. 22:07
 4/34 A kérdező kommentje:
Ja és légyszi a kérdésre válaszoljatok. Nem kell elkezdeni a gyerekes csatározást. Köszi mégegyszer. :)
2022. máj. 7. 22:09
 5/34 anonim ***** válasza:
90%

Alacsonyabb végzettség nem jár együtt az alacsony fizetéssel, mi egy normális szobafestőt januárban már nem tudtunk lefoglalni erre az évre, nagyon tele vannak, és nem is dolgoznak olcsón. Anyagköltség lenne 40-50e körül, ha a festőszerszámokat nem számoljuk bele, és mondták hogy 300e lesz kb a nappali kifestése. 3 nap alatt megvan, ketten jöttek volna, az 3 napra fejenként 175.000ft. Az én fizetésem 230-250e ft (call centeres vagyok), a páromé 300e ft (villamossági cégnél dolgozik).

A keresztapja autószerelő, sosem volt baja a pénzzel, pedig mindig megfizethető áron dolgozott

2022. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Na ilyen fajta válaszokért jöttem ide. Köszönöm.
2022. máj. 7. 22:22
 7/34 anonim ***** válasza:
37%

Ha nem vagy tanulatlan, akkor miért problémázol azon (és akarsz innen elmenni), hogy a tanulatlan munkaerő nincs megfizetve?


A tanult, szakmájához értő munkaerő idehaza is meg van fizetve.

2022. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
64%

7. Hát ez az!


Meg kerdezni se tud... 😂

2022. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Hát, attól hogy az ember nem ért kifejezetten valamihez attól még az nem azt jelenti hogy éhen kell halnia a 70 ezres fizetéséből.

Ott vannak a rendőrök, a tűzoltók, az asztalosok és még sorolhatnám. Én csak sajnálom hogy mennyit dolgoznak és csak azért mert nem tudják bonyolult egyenletek sorait kiszámolni kell majdnemhogy a nyomor szélén élniük. Mennyit megtesznek és a fönti "istenek" lenézik őlet a porba...

Bárkit kérdezek, mindenki azt mondja: Ez van, ezért kell tanulni. Ezért kell egyetemre menni. Csakhogy vannak akik család vagy egyéb körülmények miatt nem tudjákegfizetni a több százezres tanulmányi díjakat és még sorolhatnám. A mindenféle juttatással meg lassan kitörölhetik a hátsójukat.

2022. máj. 7. 22:29
 10/34 anonim ***** válasza:
91%

Már a kérdés is provokáció...

A tanulatlan kint is a sz/r melót kapja csak. Kint is sz/r életszínvonalon tud élni. Kint sem jut előbbre. Egy relációban van értelme a tanulatlannak kimenni, ha kint pár évig még a tanulatlanságához mérten is durván összehúzza a nadrágszíjat és szinte már önsanyargató szinten tengődik. Akkor visszatérve olyan helyzetben lesz, amiről tanulatlanságában álmodni sem mert volna

2022. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!