Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen Mekiben dolgozni?

Milyen Mekiben dolgozni?

Figyelt kérdés

Mekiben dolgozó emberek véleménye érdekelne!

Milyen a környezet? Te, szeretsz ott dolgozni?



2022. ápr. 25. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem idegeskedem ezen, és mindig remélem, hogy lehet javítani a dolgokat.

Néha már sikerült.

Neked is azt javasolom, hogy ha valamibe energiát fektetsz, akkor próbáld arrafelé terelni, hogy attól a világ jobb legyen, és ne rosszabb. Szerintem ez így megfelelő.

2022. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kérdésedre a válaszom: IGEN, elolvastam a szabályzatot!

Viszont!

Nem találtam a szabályzatban olyan pontot, ahol rögzítve lenne, hogy nem tehetem fel újra ezt a kérdést!

Olyan pontot sem találtam, hogy a kommentelő(k) felhatalmazhatják magukat arra, hogy kötekedjenek bárkivel is, illetve oktatást tartsanak a kérdés alatt. A kérdés azért lett feltéve, mert egyrészt nem tudom rá a választ, másrészt a jelenlegi témában RÉGEBBI kérdések vannak, bíztam abban, hogy valaki tud érdemleges friss választ adni. Engem nem a 2 évvel ezelőtti Mekis állapotok érdekelnek, hanem a jelenlegiek!

Nem fogok neked magyarázkodni, sem veszekedni, mert látom felesleges! Úgy is tied az utolsó szó, mert te szerinted jobban tudod. Nemcsak engem érdekel a jelenlegi Mekis helyzet, hanem másokat is! Oktatni tudsz, de tovább lépni a következő kérdésre nem. Sajnálom! Számomra ez a színvonal alatti, nem az, hogy feltettem egy kérdést ebben a témában tizedjére. Szép napot neked!

2022. ápr. 27. 16:35
 13/14 anonim ***** válasza:

Esetleg nem ártott volna ebből valamennyit leírni.

Mondjuk egy tisztességes kiírás úgy nézett volna ki, hogy átnézted a régi kérdéseket, de még további problémáid vannak, úgymint: friss infot szeretnél, stb.

Amúgy szerinted 2 év alatt a mekik mennyit változtak?

Nagyon minimálisat.

Ott szabályzat van, amit maradéktalanul be kell tartanod. Ráadásul nem is magyarok találták ki, hanem behozták.

Senkit nem érdekel, hogy mit gondolsz, hanem azt kell csinálni, amit mondanak.

Ja, és még egy szó: McJob.

Hallottál már erről?

2022. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ha úgy írom ki, ahogyan te kigondoltad, számodra az sem lenne megfelelő! A kákán is csomót keresel... Tipikusan a kötekedő emberek táborát gyarapítod. Köszönöm szépen, nem kérek a ki oktatásodból, ha oktatásra lesz szükségem felkeresem az erre megfelelő helyet, intézményt!

Ha továbbá is zavar Téged a kérdés, vagy valamivel nem értesz egyet, akkor kérlek jelezd a GYIK-nek, majd ők igazságot tesznek, ha akarnak!

2022. ápr. 28. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!