Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ideig számít korrektnek...

Mennyi ideig számít korrektnek elhúzni egy kiválasztási folyamatot?

Figyelt kérdés

Az adott cég két hete vette fel velem a kapcsolatot a jelentkezésem miatt, majd leszervezett egy interjút múlt hétre. Miután lement az az interjú, visszajeleztek, hogy behívnak a következő körre, aminek az időpontjával kapcsolatban hamarosan egyeztetnek. Ennek egy hete, még nem történt semmi. Ha le is megy az interjú húsvét előtt, még az is idő lesz gondolom, mire választ kapok (állítólag otthoni projekt jellegű szakmai feladatot adnak, szóval nem helyben derül ki a teljesítményem), ami lassan közelíti az egy hónapos várakozási időt.


Egyébként szimpatikus lenne a cég, de több helyre jelentkeztem és a legtöbb helyről már visszajeleztek vagy legalábbis lementek az interjúk és "majd értesítenek" állapotban vagyunk (értelemszerűen ezt már nemnek vettem). Itt még minden folyamatban van és kicsit kiábrándultnak érzem magam, hogy ez ennyire elhúzódik, főleg úgy, hogy ennyi körben kell teljesítenem. Nem érzem fairnek. Legalábbis eddig sosem tapasztaltam ilyet, 2 héten belül megvoltam eddig mindennel mindenhol.


Vagy ez normális dolog, csak engem került el?


Informatikai terület (fejlesztői állás).


2022. ápr. 12. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem korrekt, de már általános dolog szinte :(
2022. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan ahol 3 hónap volt az egész folyamat.

Végül elfogadtam mert ők adták a leglazább feltételeket.

2022. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki előbb jelez akkor elfogadnám azt, nem várnék ezekre.
2022. ápr. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni ezt, sajnos 1 het varas boven benne van a pakliban
2022. ápr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hét az általános
2022. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BeefEater ***** válasza:

Szerintem is körönként 2 hét teljesen megszokott.

De mindig érdemes rákérdezni, hogy mikorra mondják meg, hogy bejutottál-e a következő körbe és akkor tudod, hogy mire számíts.

2022. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!