Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi Magyarország legmagasab...

Mennyi Magyarország legmagasabb fizetése-eltaláljátok? Nem osztalék, nem jutalék, nem prémium stb hanem havi szinten munkabérként folyósított összeg?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 11:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"javadalmazási jelentését"


Tévedés, mert a JAVADALMAZÁS az nem egyenlő a BÉREZÉSSEL.


Az mindegy mennyi a javadalmazás.

Lehetek én javadalmazva havi milliókkal míg bérezve minimálbérrel.

2022. ápr. 8. 12:31
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem az ilyen kiskakas embereket, felre beszelesz es meg pattogsz is. Linkeld be a ksh jelentest ha mar ennyire okosnak hiszed magad
2022. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Na most a NAV-tól vagy a KSH-tól? Nem mindegy.

Hogy mást ne mondjak pl. a KSH a bérek esetén csak azokat a vállalkozásokat vizsgálja, amik legalább 5 főt foglalkoztatnak.

2022. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%
Én azt gondoltam volna, hogy ilyen havi 3-4 millió körül van, tekintve, hogy már ekkora összegnél is sokkal jobban megéri alvállalkozóként működni, semmint alkalmazottként. Egy 30 milliós alkalmazotti fizetés esetén konkrétan milliókat dob ki az ember adók formájában...
2022. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

14:

De a legnagyobb cégeknél azért fura lenne, ha a vezérigazgató alvállalkozó lenne. Egyébként Hernádinak 13 millió a bruttó havi bére, a többi az más juttatás, a bónusz ugynaúgy adózik, a részvény juttatás nem.

2022. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem elolvastad kolléga - itt a kérdés kiirójahoz beszélek - hogy az alkalmazotti, bruttó, alapbére - ahogy ezt az utolsó hozzászólásban is írják - havi 13 millió forint bruttó.
2022. ápr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!