Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan éljek meg egyedül egy...

Sad cat kérdése:

Hogyan éljek meg egyedül egy kutyával 220 ezres fizumból?

Figyelt kérdés

Párommal eléggé elhidegült a kapcsolatunk, szinte undorodom tőle. Most szeretnék tanfolyamra menni, az 450 ezer Ft. 4 hónap alatt kell kifizessem. Albérlet 80-100 ezer között van. Hitelt vegyek fel vagy mi? Annyira tanácstalan vagyok. A családom szóba se jöhet, mert utálnak. Folyamat stresszes vagyok.


21N



2022. márc. 29. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
bérelj csak szobát, azon sokat meg tudsz fogni. Adj vérplazmát pár ezret segíthet.
2022. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
172-es tanári fizuból élek egyedöl, albérletben. Annyit tudok javasolni, hogy mindent csak akkor vegyél meg, ha már nincs más választásod, mindent használtan, illetve az étkezésen lehet úgy spórolni, hogy sok tésztát eszel, viszonylag olcsó, de laktató.
2022. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7%

#2


És szerinted élet az, amit te csinálsz? Az összes tanár ilyen szánalmas éhenkórász senkiházi, veszélyes ilyen embereket gyerekek közelébe engedni.

2022. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
MIért lenne a 2-es éhenkórász mikor a saját jövedelméből él? [link] tanulmányozd egy kicsit a szó jelentését, sose késő megtanulni magyarul.
2022. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Engem is érdekel. Hasonló a helyzetem csak munka nélkül. Hónapok óta.
2022. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Írj rá priviben a gyakori kérdéseken egy sugar daddy-re 😉
2022. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%
Milyen tanfolyam? Programozó? :D
2022. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%

A szobabérlés a legnagyobb hülyeség a világon.


Vagy bérelj egy teljes lakást vagy garzont (nem vészes) vagy maradj otthon és tegyél azért hogy többet keress.


Inkább fizetek többet és marad kevesebb pénzem egy albérletben mint kevesebbet de idegenekkel kell együtt élnem.

2022. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

#8


Ez nők esetében valóban igaz. Tehát a kérdezőre is igaz lehetne ha nem írta volna, hogy rosszban van a családjával.


De férfiak esetében semmiképpen sem lehet megoldás az otthon maradás, mert akkor egyből "mamahoteles" lesz és jobban fognak undorodni tőle a nők mint a 13th Friday hokimaszkos főhősétől. De nők esetében szerencsére nincs ilyen gond, mivel mi férfiak elnézőek vagyunk ilyen téren (is)

2022. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

#9 Én 24 vagyok, idén leszek 25. Most végzem el a második mesterdiplomámat, gazdasági területen. Van félretett 3 millió Forintom és idén akarok elköltözni albérletbe majd végzés után, ha lesz teljes állásom.


Fura, de most is és korábban is volt barátnőm, függetlenül attól hogy hol élek. Vagy én még túl "fiatal" vagyok a mamahoteles kifejezésre? :D

2022. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!