Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online marketing menedzserek...

Online marketing menedzserek mennyit keresnek, fővárosban, illetve vidéken? 1 éves gyakorlattal? 3 éves gyakorlattal? 5 éves gyakorlattal?

Figyelt kérdés
Social media oldalak kezelése, riportálás, ppc, google ads kampányok, hirlevél, szövegírás stb. munkavégzéssel.

2022. márc. 14. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tök változó. Alkalmazottként nem olyan marha sokat, szabadúszóként viszont nagyon szépen lehet keresni. Mondjuk a szövegírás külön szakma, és a felsorolt területekből is általában valamelyikre specializálódnak, de nem tilos mindegyikhez érteni, annál szélesebb lesz az ügyfélköröd. Ügynökségnél egy max 400-zal kiszúrják a szemed mondjuk.
2022. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
sok lesz az a 400, kedves #1-es :/ mostanában még kevesebbel szúrják ki az ember szemét. Az első 5 évben a szakmunkás minimálbér mellé rakjál mellé 10-20 ezret és ennyi a max, ennyit meg az országban bárhol megadnak. És kérdező amit felsoroltál, az így egyben minimum 2-3 ember munkája is lehet, abszolút nem éri meg.
2022. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2: igen, eleinte sokkal szarabb. Nekem 10 év tapasztalatom van, úgy mondom a max 400-at. De az tényleg max. És igazad van abban is, hogy a felsorolt dolgokat jó eséllyel rálőcsölik egy emberre, holott külön munkakörök. Ugyanezeket tapasztaltam, ezért nem vagyok már alkalmazott. És akkor csodálkoznak a cégek, hogy nem találnak épkézláb marketingest... Persze, ennyiért csak az megy alkalmazottnak, aki hülye hozzá vagy még kezdő, a jó és tapasztalt marketingesek kb. mind vállalkozók, és ennek minimum a dupláját keresik.
2022. márc. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!