Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTÉ-n jó a kereskedelem és...

ELTÉ-n jó a kereskedelem és marketing szak?Gyakorlatiadan tanítanak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 22:37
 1/5 anonim válasza:
4%
Ha írni sem tudsz, miért jelentkeznél?
2021. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az igen hasznos választ, nagyon büszke lehetsz az ostoba és kicsinyes gondolkodásodra. :)
2021. nov. 18. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
ELTE-n gyakorlatias oktatás? Ne viccelj már. Az ELTE arról híres, hogy náluk a legszínvonalasabb az elméleti oktatás.
2021. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Én ugyan gazd.men-es vagyok, de majdnem ugyanazt tanultuk végig 2-3 tantárgy eltéréssel.

Ahogy a #3-mas válaszoló írta, tényleg elméleti és csakis elméleti tudást nyújtanak. Egyszer sem volt gyakorlatunk (én ezt őszintén nagyon is hiányolom) csak ugye majd szakmai gyakorlat van utolsó félévben, tehát, sajnos vagy nem sajnos magadtól kell menned olyan diákmunkára, ami ezzel kapcsolatos, mert a sulira hagyatkozva biztosan nem lesz gyakorlati tapasztalatod.

2021. nov. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintetek nagyon megugranak a ponthatárok a következő években?
2021. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!