Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztráliában milyen műkörmös...

Ausztráliában milyen műkörmös képzést fogadnak el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már évek óta szeretnék Ausztráliába költözni. Jelenleg pénzügyi területen dolgozom, a diplomámat itthon szereztem. Beszélek angolul, de sajnos nem tökéletesen, így először műkörmös szeretnék lenni, hogy hibátlanul beszéljek, utána "komolyabb" céghez mennék.


Itthon megszereztem egy nemzetközi műkörmös szakképesítést (VTCT (ITEC) Level 3 in Nail Technology) és az lenne a kérdésem, hogy mi kell ahhoz, hogy honosítani tudjam Ausztráliában, illetve, hogy egyáltalán elfogadják-e?


Olvasgattam már róla a neten, de sajnos ellentétes információkat találtam, így hálás lennék, ha valaki tudna segíteni.



2022. márc. 4. 15:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
a ferjem radiologusi diplomajat is elfogadtak. papiron. amikor viszont 15 eves gyakorlattal munkat keresett a szakmaban akkor kozoltek vele hogy az egyetemi vegzettsegebol az elso evet veszik max. figyelembe, Melbourneben ujra kell jarnia az egyetemet es az itteni kepzes alapjan ujra diplomaznia. akiket elfogadnak altalaban es munkat is kaphatnak a szakmajukban azok a ketkezi munkasok mint pek, asztalos, Angliaban vegzett nover. a tobbinel csak az ausztral vegzettseget es gyakorlatot veszik figyelembe. es a nyelvtudas szintje is szamit.
2023. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10 es elfogadjak, vagy mar elfogadtak??? nagyon nem mindegy.
2023. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Így lassan 1,5 évvel később...valószínűleg nem Ausztrália lesz a kiválasztott ország, de továbbra is külföldön tervezünk élni a párommal, ott pedig gyerekeket vállalni. Még mindig nagyon szeretek "körmözni", ez a hobbim. A párom az IT szektorban dolgozik, ő hamar találna munkát, én még picit bizonytalan vagyok, hogy mihez fogok kezdeni... :)

2023. aug. 29. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!