Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenhol munkaerőhiány van,...

Mindenhol munkaerőhiány van, vagy ez specifikus?

Figyelt kérdés
Ha hiány van akkor meg is fizetik a felvett személyeket? Mi a tapasztalat, ha túl keveset ajánl egy cég akkor mentek tovább?
2022. márc. 2. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kepzett szakemberekbol van hiany jellemzoen. Igen, megyek tovabb, ha tul keveset ajanl egy ceg.
2022. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo hany eves vagy es mennyit keresel?
2022. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 És mi számít képzett szakembernek manapság, amiből hiány van?
2022. márc. 2. 12:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nezz szet pl. LinkedIn-en a 15 000+ nyitott pozi kozott es amibol sokat latsz, abbol hiany van.

[link]

2022. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3# fordítva ülsz a lovon. Nem azért képzett az a szakember, mert hiány van belőle, hanem azért van belőle hiány, mert képzett és nagy(obb) a tudás.

Ez is egy hegesztő munkája:

[link]


És ez is:

[link]


Előbbi olyan, aki még ha van se kell, mert ha Pista bácsit megkérem, aki csak magának hegesztgetett egész életében, különbet csinál. A második meg olyan, amit néhányan nem értik miért keres nettó 2000 eurót meg afelett Németországba és világszerte vadásszák őket.

2022. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rosszul értelmezted a mondatomat, a vessző helyzete miatt szerintem.


Én azt kérdeztem, hogy milyen szakmákból van hiány, ergo milyen szakemberekből. Nem azt hiszem hogy amiből hiány van az a szakember...

2022. márc. 2. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Én Szegeden már évek óta nem találok munkát. Válogatás nélkül jelentkezek mindenhova. PICK, SOLE, HANSA KONTAKT, Tesco, Auchan, Öntöde, Paprika, Medikémia és semmi. De az M1-szerint aki akar munkát az talál. Elképesztő.

Informatikusként meg nem is lehet elhelyezkedni mert ugye hol veszik fel a pályakezdőket?

2022. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Na igen, Csongrád-Csanád... tizenéve se volt egy virágzó környék munka szempontjából, hallottam sztorikat.
2022. márc. 2. 16:12
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Uhh az a varrat de szép a második képen, jó lenne így tudni, biztos hogy nem itthon pazarolnam az időmet. Na de mindegy nem vagyok hegesztő. Magasan képzett emberekből hiány van, nem szakmunkás inkább orvos, it, mérnök de ezekből mindig is hiány volt és lesz is egy darabig. A többi itthon csak eldobható biorobot.
2022. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!