Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megtörténhet, h a Sberbank...

Megtörténhet, h a Sberbank kivonul Magyarországról a háború miatt?

Figyelt kérdés
Pont a háború kitörés előtti napon voltam ott interjún. Eddig ez volt a legjobban alakuló interjúm... Most ugye banküzemnap van ott. Szóval elég rossz a helyzet. Szerintetek kivonulhat Magyaroszágról?
2022. márc. 1. 10:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*banküzem szüneti nap
2022. márc. 1. 10:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtortenhet, de minimalis esely van ra.
2022. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Elvileg holnap kinyitnak és minden megy tovább náluk, mint eddig, de maximalizálták mennyi pénzt lehet tőlük felvenni. Hogy ez gyakorlatban mit jelent nem tudom. Ne vedd készpénznek, de az én véleményem az, hogy valaki megveszi (aminek a folyamata már hónapokkal ezelőtt elkezdődött).
2022. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha túl is éli, szinte biztosra veheted hogy létszámstop lesz. Ha tudja majd megmenti az orosz állam, de egyelőre nem tartanak ott és ahogy kinéz, nem is nagyon fognak.
2022. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Nekem haverom dolgozott náluk kockázatelemzőként, és elvileg nagyon tré cég.
2022. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Remélem. Bár inkább putyin kémbankja húzzon a picsába.
2022. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Nézz másik állás után, ennek annyi.

2022. márc. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!