Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a reális bérigényem?

Mennyi lehet a reális bérigényem?

Figyelt kérdés

Vidéken, egy külföldi multinál, ami gyakorlatilag egy SSC szerepét is betölti a termelés mellett. SSC-s könyvelési feladatokat kell ellátni, havi nyitás-zárás, főkönyv egyeztetés, riportálás,stb. 1-3 év tapasztalatot és jó angolt várnak el.


Másfél évig dolgoztam auditon egy Big4-nál, most könyvelek. Van egy külföldi diplomám, a nyelv is elég jól megy. 500.000 bruttó alatt biztos nem váltanék, de kíváncsi vagyok, hogy vajon ennél több is van-e a multiknál a budgetben hasonló pozikra. :)



2022. febr. 4. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Vidék, túljelentkezés, bérminimum.
2022. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Külföldi diploma, jó angol tudás, tapasztalat.

Brutto 650-700 alatt nem is mocorognék.

2022. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Bérigénynél mindig mondj kicsit többet, mint amennyit szeretnél és hitesd el velük, hogy megéri téged felvenni, legyél magabiztos (de azért ne nagyképű vagy rámenős, mert az már a ló túloldala). Egy multinak pártízezer forint különbség semmi, inkább kifizetik, ha jó szakembernek tűnsz. Ha bruttó 500 alatt nem váltanál, akkor mondj be 550-et. Hiszen azért váltanál, hogy jobban keress, nem? Vesztenivalód nincs.
2022. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
bruttó 800 ezer Ft minimum
2022. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, honnan jön ez a 700-800, de szerintem örülhetsz ha 5-600 között kapsz. Miért nem próbálod meg ugyan ezt egy budapesti multinál ahol van lehetőség full remote-ra? Sokkal értelmesebb bért kapsz mint vidéken, bejárnod meg max 1-2 alkalommal kell az elején.
2022. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A 7-800 szerintem is sok hasonló munkáért vidéken. Full remote-ban pedig nem szeretnék dolgozni - számomra a munka első sorban szociális tevékenység, csak utána jön minden más, ami ezzel együtt jár. :-)

2022. febr. 4. 10:41
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Mivel vidék és nem egy extra feladatkör, ezért én br 550 ezret mondanék. Ennyit Fehérváron tuti megadnak :) de amúgy melyik megye?
2022. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez pontosan Székesfehérvár. :D
2022. febr. 4. 12:09
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
nem értem, hogy br 550-ért ki kel fel egyáltalán az ágyból. Egy fodrász pár nap alatt megkeresi ezt
2022. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy igazad van 9-es. Tanul évekig az egyetemen, aztán bruttó 550. Szar fizetés.

Havi 10 teljes munkanap pihenéssel, bruttó 450-et kapok.

Ez mellé természetesen munkahelyről, munkaidőben, másik melót is vállalni fogok.

Így meg lesz az 5-600 közötti fizum havonta, tisztán.


Ne becsüld le magad ennyire kérdező.

Bruttó 700-as induló + cafeteria. Vagy fogadd meg az 5-ös válaszát. Igaza van!

2022. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!