Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről fizetésről...

Mit gondoltok erről fizetésről? Szerintetek alul vagyok fizetve?

Figyelt kérdés
Villamosmérnöki alapszakot végeztem, fél év főállású és fél év gyakornoki tapasztalat van mögöttem, beágyazott szoftveres területen. Jelenleg juttatásokkal együtt br. 650.000 Ft-ot keresek Budapesten egy nagy multinál. Mit gondoltok erről? Ti váltanátok a helyemben?

2022. jan. 3. 19:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
32%
én jogi egyetemet végeztem egy kalap szar az egész. a burkolónak van igaza, rohadtul nem éri meg tanulni. A diplomás, tanult ismerőseim barátaim mind hónapról hónapra élnek szar fizetésekből. A szakmunkás ismerőseimhez meg ömlik be a pénz. Persze ez nem mindig volt így, de a mostani helyzet abszolut a szakmunkás embereknek kedvez. egy festő ismerősünknek pl. a havi minimum 2 millió tisztán minden hónapban megvan.
2022. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
66%
A festő talán a legkevésbé keresett (festeni igazából bárki tud). Burkoló, ács, esetleg fűtésszerelő, kőműves. Ezek jól keresnek. Na nem alkalmazottként, hanem vállalkozóként. Az más kérdés, hogy a diplomásnak 80 évesen is ép lesz a dereka, míg egy burkolónak számolnia kell 40 évesen a tartós derékfájdalomra. És elnézve a mai egészségügyet meggondolnám.
2022. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 trichard2001 ***** válasza:
#13 most 5 év tapasztalattal és msc-vel mennyit keresel nettó?
2022. aug. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!