Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről fizetésről...

Mit gondoltok erről fizetésről? Szerintetek alul vagyok fizetve?

Figyelt kérdés
Villamosmérnöki alapszakot végeztem, fél év főállású és fél év gyakornoki tapasztalat van mögöttem, beágyazott szoftveres területen. Jelenleg juttatásokkal együtt br. 650.000 Ft-ot keresek Budapesten egy nagy multinál. Mit gondoltok erről? Ti váltanátok a helyemben?

2022. jan. 3. 19:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem reális fizetés.

Hosszú távon jobban jársz ha maradsz és csak 2-3 év múlva váltasz.

Komolyabb ajánlatokat fogsz kapni ha látják volt egy hosszabb távú munkahelyed.


Nekem az a tapasztalatom, hogy 2-3 évente váltva minden alkalommal 30-40% -al nagyobb fizetést lehet összeszedni.

Mostani helyemen is épp váltani készültem, ezt meg is mondtam nekik úgyhogy kiegyeztünk egy 30% emelésben a maradásomért cserébe.


Csoporttársam akivel egyszerre diplomáztunk fél évente vált és sokkal kevesebbet keres.

2022. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a te tapasztalatoddal ez reális.
2022. jan. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
Én MSc-t is végeztem, 5 éve volt ennyi tapasztalatom, és anno bruttó 430.000,- volt a fizetésem. Szerintem ennyit nem romlott a forint, hogy ez ne legyen jó, sőt.
2022. jan. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
9%
13as téged átvertek. 5 év alatt én burkolóként a fél lakás árát összekerestem. Azóta megvan az egész és ki van adva albiba, termeli a pénzt. Megérte az az egyetem?
2022. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

Jaj de imádom a 14-es-hez hasonló szélsőségekben gondolkodó idiótákat :D


Én az egyetemi végzettségemmel még 65 évesen is fogok tudni pénzt keresni kényelmesen a fotelemből, neked meg 50 évesen már minden bajod lesz a kemény fizikai munkától. Szóval igen, megérte egyetemre járni :))) Ja, és 5 év után 7-800ezret szedek össze kényelmesen hétfőtől péntekig reggel 8-tól délután 4-ig :) De hát kinek mi.

2022. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%
plusz azt tervezem, hogy 1-2 éven belül saját vállalkozásom lesz, amiben a tudásomat kamatoztatom, ekkor már nem lesz kötött munkaidőm sem, ja, és 30 alatt vagyok :)
2022. jan. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Én meg 10 év múlva már csak havonta egyszer körbejárom a lakásaimat, beszedem az albi díjat és hazamegyek. Nem nézem le az egyetemet végzetteket, aki tud bánni a pénzzel, az szakmunkásként is ki tud kerülni a mókuskerékből. Nem iszok, nem cigizek.
2022. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%
És az, hogy idiótának nevezel az csak téged minősít.
2022. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
42%
#14 a kasszavezetes mellett burkolsz? :)
2022. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%
Én voltam a #13-as, és utána jöttek olyan válaszok, amiket mintha én írtam volna, de nem. Mármint, ha folyamatosan olvasom, nekem úgy tűnik. Egyébként egyetértek, és megérte az egyetem. Tudnék mással többet keresni, de nem feszülök meg, nincs stressz...
2022. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!