Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bizonyos skill-eket korábbi...

Bizonyos skill-eket korábbi munkahelyek helyett hobbiból tanultam meg, hogyan írjam be?

Figyelt kérdés

Ilyenkor hogy jelenítsem meg őket az önéletrajzban?


Nem dolgoztam velük, így a korábbi pozi leírása alá elvileg nem mehetne, viszont jól tudom használni pl azokat a programokat.


Az "Egyéb" kategóriába menjen, vagy valami olyan pozi alá írjam be, ahol elképzelhető lett volna, hogy használom?



2021. dec. 31. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a felhasznalo szintu tudast akarod beleirni barmibol akkor az kb annyit er mint halottnak a puszi. Sot akar ront is a helyzeteden...
2021. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem felhasználói szintű tudásról lenne szó. Hanem pl Power BI-al foglalkoztam hobbiból, viszont a cégnél nem használtuk.


De ettől függetlenül használtam. Hosszú sztori. Az hasznos lehet a skill-ek között?

2021. dec. 31. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyéb és írd be! Sőt az enyémben pl benne van az MS Visio és az MS Word is kicsit magasabb szinten, mint felhasználói szint, és ez bizony látszik az önéletrajzon annak, aki ért ehhez a két programhoz.

PowerBI-jal én csinálnék a helyedben valami CV releváns grafikont pl a szoftverismeretem szintjéről vagy a soft skillekről

2021. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán felsorolod az egyéb készségeknél, képességeknél, aztán kész.
2021. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!