Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kellemetlenségek,...

Milyen kellemetlenségek, atrocitások értek a felmondási időd alatt, miután felmondtál?

Figyelt kérdés

2021. dec. 23. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Vagyis de, mocsok módon leitattak a búcsúztató kocsmázáson.
2021. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott már nem tudtak mit tenni.. csak röhögtem rajtuk akárhogy is próbálkoztak.
2021. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szivattak semmivel
2021. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtam, hogy melyik céghez megyek át, a konyhai kávézós beszélgetéseken a maradó kollégák pedig megemlítették, hogy őket is rendszeresen keresik ettől a cégtől. Éppen indult akkoriban az új helyen egy nagyobb projekt, kerestek 100+ embert.

A holland főnökhöz eljutottak ezek az infók és lényegében meggyanúsított, hogy miattam keresik a többi kollégát is linkedinen és át akarom vinni a jókat az új céghez. Az állítása teljesen hülyeség volt, pont hogy menekülni akartam azoktól az emberektől. Igazából semmi komoly nem lett belőle végül, bizonyítani nem tudott semmit a főni, én meg leszartam az egész bandát.

2021. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kollégák semmiben nem változtak, azóta is tartom velük a kapcsolatot. A műhelyfőnök 1 szót sem szólt hozzám ez idő alatt, csak akikor elment annyit mondott, hogy áh úgysem voltunk veled megelégedve 😂😂 3 évet voltam ott
2021. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!