Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most ti mit tennétek a helyemben?

Most ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tizenéve dolgozok a munkahelyemen de mostanra már teljesen meguntam és nem szeretnék benne dolgozni, felmondanék és ezt el is határoztam, de párom most rám mérges hogy majd 100.000relkapok kevesebbet gyod miatt.
2021. dec. 10. 21:30
 1/9 anonim válasza:
54%

Szentendrére menjen szerintem az acélkockába katonának!

A fizetés szerintem elég jó..

"Önkéntes katona"

Ha érettségivel rendelkezik 235ezer fizetessel kezd :)

2021. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem félre értetted. Dolgozik ő is, jól keres. Én mondanék fel (34N)
2021. dec. 10. 21:43
 3/9 anonim válasza:
91%

Cseréld le akivel együtt vagy, mert akivel jelen pillanatban élsz az nem a párod, a társad meg végképp nem.

Azt csináld, amit szeretnék, így akarsz leélni még 30-40 évet, hogy utálod amit csinálsz? Basszus ez az egy életed van, tudod?

2021. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szeretnél*
2021. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Én keresnék másik, lehetőleg jobban fizető állást, és utána mondanék fel.

De nyilván nektek kell tudni, hogy akár több havi bevételkiesést elbír-e a büdzsé, terveztek-e hitelt felvenni vagy akármi, aminél mínusz pont a kiesés, új munkahely.

2021. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mas munakhely keresése?
2021. dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Én nem mondanék fel, amíg nem találtam meg a következő munkahelyemet, ami lehetőleg jobban is fizet.
2021. dec. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

GYOD? akkor tartosan beteg gyerekkel vagy otthon? minek mondanal fel? vagy dolgozol heti 10 oraban a regi munkahelyrdnek es azt mondanad fel?

Mert ha nem elirtad es eleve mar a gyod miatti kevrsebb ketesetre haragszik a parpd, akkor ég ott rendesen a kapcsolatotok alapbol es ha most ugy mondasz fel, hogy nincs helyette mas alternativad penzkerrsetre a gyodot kiegrsziteni, akkor siman lehet otthagy a pibe hamarosan. (nem emiatt, de ez beteszi majd a kiskaput)

2021. dec. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem sehol sem kéne +10 éven át maradni maximum ha nagyon jó pozícióban vagy és az a logikus döntés maradj, mert ha váltanál sem tudnál jobban elhelyezkedni.


Persze ez leginkább értelmiségi munkákra igaz, de talán mindenhol megállja a helyét.


Szóval én biztos felmondanék. Főleg ha nem szeretsz ott dolgozni.

2021. dec. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!