Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a munkásszálló, milyen...

Milyen a munkásszálló, milyen ott lakni?

Figyelt kérdés
3 műszakos melót kellene vállalnom egy gyárban. És az utazás nem megoldható, viszont azt mondták munkásszálló biztosított ha beférek. Én tartok ettől a dologtól. Úgy érzem "börtönben" lennék ott. Fizetni szokás amúgy az ilyen szállásért vagy hogy?
2010. szept. 5. 18:16
 1/2 A kérdező kommentje:
29/f
2010. szept. 5. 18:19
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

én laktam munkásszállón, amíg újították a kollégiumot. Egy munkásszálló pont olyan, mint egy kollégium, 2-4 ember van egy szobában, mindenki kap egy ágyat, asztalt, szekrényt. A fürdő vagy a szobához van, vagy közös.

Igazából tényleg olyan, mint egy kollégium, arra jó, hogy ott fürödj, aludj, már csajt felvinni macerás, mert akkor meg kell beszélned a szobatársaiddal, hogy arra az időre adják oda neked a szobát (de amúgy teljesen megoldható). Általában 1000-1200 Ft/nap, de ha a munkahelyed felajánlotta, akkor lehet, hogy olcsóbb vagy ingyenes. Bár szerintem legalább a rezsiköltséget akkor is ki kell fizetned, ami megint csak 20-30 egy főre egy hónapban.

Nyugi, nem éreznéd börtönben magad, sokan laknak így. :)

2010. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!