Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vendéglátásban dolgozok,...

Vendéglátásban dolgozok, nagyon élvezem, viszont nem szeretnék hosszútávon itt maradni. Milyen irány lenne hasonló?

Figyelt kérdés

Gyorsétteremben dolgozok, elsősorban mert ide vettek fel, de amúgy eleve azért jelentkeztem, mert szeretek étellel foglalkozni, ki akartam próbálni magam ezen a téren, de nem egy rendes étteremmel akartam kezdeni, mert fizikaileg sok lenne még.


Igazából meglepően bejön a dolog, nagyon jó a hangulat a helyen, jó a csapat, és a munka amit csinálnom kell is élvezhető. Ilyen mértékű pörgés, még valamilyen szinten felfrissítő is, sokszor jöttem boldogan haza. Vannak negatív oldalai a munkának, fel tudnék sorolni jó pár olyan dolgot is ami nem tetszik, sokat vagyok fáradt stb.. De összességében jól érzem magam.


Nem nagyon szeretnék "itt ragadni", mert anyagilag nem ez lenne a legjobb választás, ennél többet szeretnék. Viszont nekem nagyon bejön ez a laza, egyszerű légkör, ha a pénz nem játszana, lehet maradnék is.


Pár hónapja dolgozok itt és fiatal vagyok, szóval még lehet változik a véleményem, de ettől most tekintsünk el, mert nem az élethez kell tanács, csak fel akarom mérni a lehetőségeim.


2021. okt. 20. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Étterem/ hotel ?
2021. okt. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!