Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit is csinál pontosan a...

Estel.19 kérdése:

Mit is csinál pontosan a MOL-nál (MOL DS Magyarország - Logisztika Divízió, Poliol üzem csapata) - Nem benzinkútra gondolok - egy raktári adminisztrátor?

Figyelt kérdés

Az egyéb juttatási csomagba, mik is tartoznak bele? (Éves cafatéria, és 13. havi fizetés.. de mi a harmadik dolog?)

Milyen munkaidőben dolgoznak, ha teljes munkaidő? Ott is van műszakolás? Vagy állandó nappal? 6 vagy 7 esetleg 8 órától?

Adnak céges telefont is?

A kedvezményes tankolás összegben mit jelent?

Milyen fizetésre lehet számítani? Mi a reális, amit kérni lehet?



2021. okt. 19. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A poliol üzem az újonnan nyíló tiszaújvárosi műanyag gyár. Valószínűleg beveszed és kiadogatod az anyagokat az arra járó kamionosoknak, - vagy ha lesz akkor vasúti terminálnak - miközben kínosan ügyelsz arra, hogy ne robbanjon fel az üzem - és vele együtt te magad.

Telefonból csak iPhone engedélyezett Telekom előfizetéssel, kedvezményes tankolás -10-20 forint körül lehet.

2021. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki tud még esetleg részleteket az állásról, engem is érdekelne.

Kérdező, esetleg elhelyezkedtél itt?

2022. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A személyes interjún kiderült, hogy műszakba keresnek embereket. Így nálam alapból kiesett a dolog. És ki sem derült mit ajánlanának :D

Bár tudom, hogy apró hibák előfordulnak, de szerintem ez egy olyan lényeges pont, aminek már a telefonos előszűrés alatt ki kellett volna derülnie..

2022. nov. 22. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod!
2022. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!