Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő mérnökként milyen...

Pályakezdő mérnökként milyen időközönként fogják a béremet emelni? 24/F

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 20:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mennyi a béred? Te csak a pénzt nézed egy munkahelyen, még szart is lapátolnál br. 2 millióért. Nekem viszont más a fontos a munkahelyen és nem a pénz. Képzeld nem kell br. 1,5 milliót keresni, hogy meg lehessen élni.
2021. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
JA annyi, hogy kisebbségi komplexusod maximum neked van amit a pénzeddel akarsz ellensúlyozni. Gyanítom városi terepjáróval jársz minden nap dolgozni 2 km-t. A hozzád hasonló emberek az anyjukat is eladnák egy kis apróért.
2021. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mielőtt még azzal jönnél, hogy irigy vagyok a fizetésedre: Nem, nem vagyok az, mivel én is jól keresek, mint középvezető, de inkább keresek kevesebbet, mint maradjak az alsó szinten. Br. 1,5 milliós fizetésnél pedig fizethetsz be adóba nettó 500 ezreket havonta amivel köszönjük, hogy támogatod a kormány tevékenységét.
2021. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki 2 évente vált munkahelyet, és ezt kiszűrik az állásinterjún, akkor rosszul írta meg az önéletrajzot.

Ismerősömnek meg pont azt mondta egy fejvadász, hogy az a baj, hogy 10 éve van egy cégnél, nem tartják a cégek elég ambíciózusnak.

2021. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!