Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora bérigényt adnátok meg?

Mekkora bérigényt adnátok meg?

Figyelt kérdés
Ha ez számít, egy nívós külföldi egyetemen végeztem idén építészmérnökként, az utolsó két év alatt gyakornokoskodtam is. (Nem fogok hazamenni egyébként, csak érdekelne, hogy Magyarországon mennyit keresnek az emberek ezzel a végzettséggel, mekkora bérigényt szoktak megadni kezdőként.)

2021. szept. 14. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Nívós külföldi egyetemen végeztem, sok év ipari tapasztalattal, több kontinensen, és 700 nettó alatt biztos nem mennék el teljes munkaidőbe dolgozni. Afelett már versenyképesnek érezném a mostani egyéni vállalkozós setuppal, de munkakörtől is függ.

Sok év tapasztalat nélkül olyan 300 nettó szerintem reális ha tényleg erős a háttered és talpraesett vagy, meg van szívőerő azon a piacon ahová tanultál. Ha nem tudsz virítani, akkor ennél is kevesebb. Külföldi szemmel nézve elég gagyi, de ez van.

2021. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz ezt belőni, mert az építész szektornál szarrágóbb nincs.

Bejelenteni nem akarnak, inkább katázz és legyél bújtatott alkalmazott, majd körbeutalják 3-4 cégen át a fizetésed ha elfogy a limit, a fizetés pedig siralmas.

Az első által említett netto 700nak jó ha a felét látod pályakezdőként.

2021. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Építészmérnökként inkább egyéni vállalkozóként éri meg dolgozni.
2021. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Alkalmazottként gyenge terület mérnökként az építőipar . Csodát ne várj .
2021. szept. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!