Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha évente 1,4-1,5 millió...

Ha évente 1,4-1,5 millió forintot tudok félretenni az jónak számít?

Figyelt kérdés
Jónak számít ez az összeg, vagy az árak növekedése, és az infláció miatt nincs igazán értéke?

2021. szept. 8. 09:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha már van saját lakásod akkor jó. Én mindent megvonták magamtól amit lehet és olyan 2 Misi per évet raktam félre az elmúlt években . Poén: nem mentem vele semmire, annyira bebikázták a kormányzati intézkedések a lakás piacot , hogy nem jutottam előre . 15 milliós árakból lett 30-35. Nah de sebaj én mérnökként úgy döntöttem, hogy idén még év végéig megpattanok és irány külföld . Nem fogok megszakadni azért , hogy legyen egy 50 éves panelom 30 millióért amiből fele hitel . Akkor inkább elek külföldön. Egyébként szomorú helyzet van mert aki ilyen havi 50 ezreket tud félre rakni az sajnos semmire sem jut. A papíron most már négy százalékos infláció megeszi a pénzét .
2021. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Relativ. Nekem tavaly 1.2 millio jott ossze, de annyira nem voltam elegedett. Azota kaptam fizetes emelest is, szoval remelem ebben az evben azert 1.5 millio osszejon. Mondom ezt ugy hogy alberletben elek Budapesten egyedul, van sajat autom es haza is adok egy keveset.
2021. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minden (mennyiségű) félretett pénz jó. Lényeg, hogy egyáltalán legyen valamennyi. A többi relatív. Lásd: 11-es válasz. Hasonlóképp gondolkodom.
2021. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!