Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják azt, hogy nem...

Miért mondják azt, hogy nem szabad addig felmondani egy munkahelyen, amíg nincs egy jobb biztosabb hely?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen elképzelés az, hogy majd arra várnak, hogy én letöltőm a felmondási időt és csak utána kezdek a új helyen?

2021. szept. 7. 15:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Hogy lehet valakinek ennyi esze, hogy felmons ugy, hogy nincs helyette másik. aztán meg nagyot nez, mikor rájön, hogy senki nem keres munkaerőt és éhenhal
2021. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#11

Nem keres senki munkaerőt? Remélem viccelsz.

Annyi a munka mint a fene, csak meg kéne fizetni.

2021. szept. 7. 20:25
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly októberben kaptam egy új pozíciót. November közepén felmondtam a régi helyen, letöltöttem a felmondási időt, Karácsonykor pihentem 2 hetet és januárban kezdtem az új helyen. Tehát normális helyen teljesen természetes, hogy megvárnak.
2021. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"szinte semmit sem teszek félre"


Az egy dolog, de akkor is van bevételed és nem a tartalékaid éled fel, mint munka nélkül.


Keresel 200 ezret. Megélsz 150-ból elteszel 50 ezret.


Ha nem dolgozol, megélni akkor is meg kell.


Kiesik 2 hónap, az 2x150 ezer megélhetésre, ami azt jelenti, hogy 6x50 ezer félretett pénzed elmegy. Azaz fél évig csak azért dolgozol, hogy 2 hónapig ne dolgozz.

2021. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13

Igen tudom. De nekem ilyen helyekre egyelőre nincs lehetőségem. Csak olyanokra ahol meg kell szakadni de legalább van benne pénz. Legalábbis annál több, mint amennyit jelenleg keresek. Igaz ezt kényelmesen de nem nyugdíjas vagyok.

2021. szept. 7. 20:32
 16/16 A kérdező kommentje:

#14

Tökéletesen igazad van. De 3 hónapig jár a munkakeresési járandóság.

Valamint természetesen olyan munkát vállalok, ahol a jelenleginél több lesz a fizetés.

2021. szept. 7. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!