Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha jelentkezem egy állásra...

Ha jelentkezem egy állásra vagy beadom az önéletrajzom valahová (intézmény/cég), ahová eredetileg nem is keresnek senkit, akkor ahhoz kell egy kísérőszöveget írni, hogy miért tettem?

Figyelt kérdés
Szeretnék ott dolgozni (szociális szféra), de nincs hirdetésük fenn, viszont el tudom képzelni, hogy kell ember nekik. Erre szokták nekem azt a tanácsot adni, hogy adjam be az önéletrajzot, aztán legfeljebb majd meglesz nekik. De mi ennek a módja? Csak küldjem el vagy írjam meg a motivációt is?

2021. aug. 17. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért 2-3 mondatban írd le, hogy mégis miért küldtél levelet
2021. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha írsz hozzá kísérő levelet
2021. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Végülis egyértelmű, csak valami szöveget ki kell találni a "keresetlen" jelentkezés miatt :)
2021. aug. 17. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!