Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell önéletrajzott írni ?

Hogyan kell önéletrajzott írni ?

Figyelt kérdés

Kézzel írott lehet, vagy gépen célszerűbb ?


Én a személyesen beadáshíve vagyok, és nem a email küldésé. Bár még nem adtam le sehova, mert most fogok végezni a tanulmányaimmal.


2021. máj. 12. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá egy sablon önéletrajzra.

Személyes adatok

Tanulmányok

Tapasztalatok

Egyéb ismeretek.

2021. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Mindenképpen wordbe vagy valami szövegszerkesztőbe írd meg és pdf-be küldd el.


Nem is értem, hogy gondolod. Mind a 15 helyre elkocsikázol és leadod a portán, vagy mi?

Álláshirdetéseknél van egy e-mail cím meg le van írva miket kérnek a pályázathoz, azokat egy normálisan megfogalmazott e-mailhez csatolod és kész.

2021. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Pedig a kézírás és a személyes leadás ideje réges rég lejárt.

Letöltesz egy számodra tetsző mintát, kitöltöd értelemszerűen és elküldöd. Az oldal teli van kérdésekkel, hogy mire célszerű figyelni, párat elolvasol és megvagy

2021. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Egy kis csaladi cegnel lehet letudod adni szemelyesen (de itt is jobb eselyed van digitalis verzioval), de egy komoly cegnek van egy recruitment rendszere ahol tudjak az oneletrajzokat kezelni, nem fogjak helyetted begepelni szoval ha papiron adod be akkor megy egyenesen a kukaba.


Bar ahogy nezem nagyon nem vagy kepben allaskeresessel, mert emailben se kuld senki se oneletrajzot, megvannak erre a megfelelo platformok.

2021. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Hogy ha te kézzel írott önéletrajzot szeretnel beadni akkor szerintem az nagyon azt mutatja, hogy meg az egész előtt utána kene olvasnod hogy mi és milyen formában kerüljön bele egy önéletrajzba. Erről ezernyi cikket találsz a neten.


Szemelyesen kar próbálkozni, egyáltalán nem jelent plusz pontot ez a cégeknél, sőt a legtöbb helyen le se tudnád adni, mert nem ez a folyamata és csak megnehezítenéd a dolgukat.

Meg régebben amikor voltam allasborzen, gondoltam oda csak jól jön pár önéletrajz, de egy darabot se tudtam leadni. Regisztráljak az oldalukon és töltsem fel.

2021. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Canva az egy elég jó alkalmazás, és egyébként már szinte mindenhol szerintem e-mailben kérik.
2021. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!