Mi legyek? Fogorvos?

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen az egészségügyben szeretnék dolgozni és azt is tudom, hogy több dipéoámat szeretnék mega az orosi fokot is de valami olyannal szeretnék kezdeni amihez a legkevesebbet kell tanulni... (nem azért mert lusta vagyok hanem mert egyetem mellet dolgoznék is... ) Melyik orvosnak kell a "legkevesebbet" tanulnia? (fogorvos?)
2008. dec. 9. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden orvostanhallgato meggebed a tanulastol, ha el akar erni valamit. A fogorvos is. Ilyen alapjan donteni butasag. Ha dolgzni akarsz mellette, legyel apolo.
2008. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Amennyire én tudom, a dokik az első néhány évben mind ugyanazt tanulják, csak később szakosodnak. Vagyis az első 2-3 évben így is-úgy is pusztulat lesz a sok tanulástól :) Ahogy én látom (persze abszolút laikusként) a szakosodás utáni rész már szinte nevetséges az előzőekhez képest.

(Persze lehet, hogy nem 100%-ban igaz a válaszom.)

2008. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hm....lássuk csak...sztem a pszichológus-jelölteknek nem kell annyit tanulnia... (passz):P
2008. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
49%
mellesleg kevés a fogdoki,szóval ha kitanulod a szakmát,akkor jóeséllyel nem lesz nagy konkurenciád(jóval kevesebb,mint az ügyvédek körében) :D
2008. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!