Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Már megszűnt az a munkakör és...

Már megszűnt az a munkakör és megnevezése az állásoknak pl a multiknál ami az árufeltöltő munkakört és megnevezést jelent?

Figyelt kérdés
Létezik ez még? Nem szoktam látni netes hirdetésekben ezt a munkakört. Nem keresnek már arufeltöltőket mert megszűnt mint munkalehetőség?

2021. júl. 27. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

és ha elfogyott a tölteni való áru, akkor majd ultiztok a kollégákkal?

ez már nem a szocializmus

2021. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sok helyen bejött az önkiszolgáló kassza. Az egyik Tescoban és Auchanban, ahova járok, csak 1-2 hagyományos kassza szokott menni egyszerre (inkább egy). Ha az árufeltöltő is tud kasszázni, rugalmasabbak, mert ha mégis szükség lenne még pénztárra, rögtön van emberük. Nyilván nem egész napra kell, így csak valaki beugrik a csapatból 1-2 órára. Gondolom, váltani is jobban tudják egymást (ha a szándék megvan).
2021. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
És ha elfogy a kasszásnál a vásárló? Láttam már ilyet nem 1 szer. Önkiszolgálót egyre többen használják. És a takarító ha elfogy a takarítani való mit csinál ? Én ezt a 2 munkakört vonnám össze ha már muszáj. Takarítók mit csinálnak ha már nem vezetik a gépet ?
2021. júl. 27. 17:43
 14/14 anonim ***** válasza:

a takarítás egy külön szakma, ha hatékony takarításra van szükség azt nem véletlenül szokták külön erre specializálódott takarítókra bízni


egyébként standard munka alapján dolgoznak ők is


és egyébként se lehet ide oda ugrálni az áruházon belül, mert a sétaidő nettó kidobott pénz

2021. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!