Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Már megszűnt az a munkakör és...

Már megszűnt az a munkakör és megnevezése az állásoknak pl a multiknál ami az árufeltöltő munkakört és megnevezést jelent?

Figyelt kérdés
Létezik ez még? Nem szoktam látni netes hirdetésekben ezt a munkakört. Nem keresnek már arufeltöltőket mert megszűnt mint munkalehetőség?

2021. júl. 27. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

létezik a munkakör

[link]


de lehet, hogy ezt kapod, mint munkakör, aminek ugyanúgy része az árufeltöltés

[link]

2021. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen összevonták a kasszással. De pl az Auchannál még van ilyen megnevezéssel hirdetés.
2021. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
gondolom spórolás szempontjából így oldották meg,hogy minél kevesebb ember végezzen így több feladatot. Dolgozzál többet magyarul.
2021. júl. 27. 16:10
 4/14 anonim ***** válasza:
így is úgyis 480 perc a munkaidő
2021. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Arra értettem,hogy pakoljad az árut utána nyomás a kasszába vagy fordítva. Kapkodóba megoldják,hogy azt se tudd hol a fejed. Ezt csak sejtem.
2021. júl. 27. 16:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent több munkát. Viszont sokkal könnyebb szervezni (ha hosszabbak a sorok be tud ülni plusz ember kasszázni, de ha nincs senki nem kell ottmaradnia), és a dolgozónak is kényelmesebb hogy nem egész nap ugyanazt csinálja.
2021. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én egész nap ugyanazt csinálom. Nekem ez nem jelentene gondot. Buszsofőr vagyok . Menj el A-ből B-be majd vissza. Ennyi. Ugyanaz minden nap ,de váltani akarok. Ezért kérdeztem. Sok a stressz. Nem bírom már nyugalom kell,de meló is szükséges a váltáshoz.
2021. júl. 27. 16:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát a kereskedelem minden csak nem nyugi :). Annál ezerszer jobb szerintem a buszvezetés. Futárkodás esetleg? Vagy teherfuvarozás?
2021. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a kasszázáshoz kereskedelmi végzettség is kell

aki árufeltöltő az inkább csak árut tölt fel


egyébként úgy beszélsz, mintha a vállalat abból élne, hogy neked rossz legyen

a spórolás kétélű dolog


persze igen, vannak dolgozói produktivitásra vonatkozó adatok, de ezek mindig standard munkára vannak alapozva

aki fölötte teljesít az általában több mozgóbért szokott kapni

aki meg nem az nem, de sokkal nagyobb érték, ha valakinek van egy állandó teljesítménye, ezért aztán nem fognak kirúgni

2021. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam kilenc,hogy ha összevonnak munkaköröket az igen is spórolás. Én nem szeretnék kasszázni. Csak töltögetni.
2021. júl. 27. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!