Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A fizetés alapvetően nem...

A fizetés alapvetően nem mindig 8 órára értendő? Vagyis ha azt mondják itt 250 nettót is haza lehet vinni havonta-de ezt 240 órával.... akkor az egy sima hazugság?

Figyelt kérdés

Állásinterjú, szóba kerül a bér. Jön a kábító duma itt akár 250 nettót is haza lehet vinni havonta!


Kérdezem és milyen időkeretben? Hát 240 óra teljessítésével, túlórával jelenléti bónusszal délutáni pótlékkal együtt... ja....


És mennyi az annyi (kérdezem) ha csak a napi 8 sima órámat teljesítem. Jön az öööözés hogy hát olyan 160-170 nettó körül.


Ja. Értem. Akkor miért nem ezzel kezdik?

Azért én szeretnék ÉLNI IS, én nem havi 240 órára beköltözni a retek cégbe.


2021. júl. 25. 09:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és hab a tortán hogy nem szeretik ha valaki ragaszkodik a sima 8 órához és nem vállal többet, azt hamar lapátra teszik.
2021. júl. 25. 09:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne vállald el, mi a kérdés? Igen, alapvetően nyolc órára értendő a fizetés, a szerződésed szerint.
2021. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen helyeken dolgozni
2021. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%

Miért lenne hazugság? Lehet 250-et keresni? Lehet.


"Azért én szeretnék ÉLNI IS,"


Semmi gond. Akkor ott a 160. Már ha abból lehet "élni".

2021. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tájékoztattak részletesen, amikor a bérről volt szó, mi a probléma?
2021. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Tájékoztattak részletesen, amikor a bérről volt szó, mi a probléma?"


Ez tévedés mert én úgy mentem interjúra hogy volt egy írásos (írásos!!) bérajánlat.

Ami kiderült hogy KAMU mert a bérajánlat mindig a standard 8 órára szól és nem a túlórás pótlékos stb. havi 240 órás nonszenszre.

A bérajánlat az elviekben a standard 8 óra/havi 160 órás főállásra szól, ez teljesen evidens, erről semmiféle vita nem lehetséges.


Majd ott a helyszínen kiderül hogy havi 240 óra.

Ja.

Hát ha ezt tudom, egy telefont nem ért volna meg a hely, nem még egy személyes interjút.

240 óra. AKinek 6 anyja volt!!

2021. júl. 25. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mondasz fel a próbaidő alatt, vagy mész el 8 óra után?
2021. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bazsi, és ebben a kamuban a bérajánlatban benne volt, hogy hány órára vonatkozik az ajánlat?

Esetleg tudod idézni a törvényt, amiben le van írva, hogy egy bérajánlat (ha egyáltalán ez egy jogilag létező fogalom), akkor annak alapból 8 árára kell vonatkoznia? Mert akkor kérdezem a 12 folyamatos, 24/48 stb munkarendre nem lehet törvényesen ajánlatot adni?

2021. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"és ebben a kamuban a bérajánlatban benne volt, hogy hány órára vonatkozik az ajánlat?"


Ha ezt kérdést komolyan tetted fel, akkor mindabból ami eddig le van írva SEMMIT nem értettél.

És ez már a te bizonyítványod.

2021. júl. 25. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!