Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok mondani sportolási...

Tudnátok mondani sportolási tippeket? Hogyan érdemes ennek nekiállni. Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én leálltam a cigivel és az alkohollal. Napi 1 doboz akkor már 1200 ft volt, most 1500 - havi 45 ezret spórolok ezzel, igaz mivel nem cigizek így sokkal többet eszek és nassolok - szóval nem lehet 100%ig megspórolni.

Másik dolog a felesleges vásárolgatás, mindig céltudatosan vásárolok. Bevásárló listát készítek. Így nem veszek mondjuk még 2 tejfölt, mert bizonytalan vagyok benne, hogy van e otthon. Meg amit megkívánok, azoknak is ellent tudok mondani, h jaj de jó lenne eper/meggy/csoki - de helyette veszek pl 2 db almát (2000 ft vagy 250 ft kg ár nem mindegy).

Sok takarító szer esetén nem biztos, hogy a legjobban reklámozott (Jar/persil/domestos) a leghatékonyabb. Vízkőoldóból van ugyan olyan hatékonyságú noname is 1 liter helyet kijön 5 liter.

Nagy mennyiségben vásárolok, ha kedvezményes/akciós. Pl wc papír 24-36 db-os.

Bár ahogy nagyapám mondta, a "nincsből nem lehet spórolni"

2021. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Ugy akarsz meggazdagodni hogy sportolsz vagy ez miert uzlet es penzugy?
2021. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fsms ***** válasza:
81%

Túrázás, futás, séta a legegyszerűbb.

Fontos a fokozatosság, apránként emeleti a terhelést.

2021. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom pénzt szeretnél keresni vele, ha ebbe a kategóriába tetted. Akkor mindenképpen a focit válaszd. Igazából komoly tippeket nem tudunk adni, el kell kezdeni edzésra járni, komolyan kell venni az egészet. Járj el az edzéseken kívül is sportolni (futás, úszás, kondi...). Próbálj egy viszonlyag egészséges étrendet-életmódot tartani (ne igyál sok cukros üditőt és alkoholt, de dohányozz, ne minden nap háromszor pacalt egyél), de túlzásba sem kell esni, nem testépítő leszel.

Persze a komoly karrier eléréséhez jókor kell jó helyen lenni, és a kapcsolatok is fontosak.

2021. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem spórolásra gondolt..
2021. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat most láttam,hogy át javította az autocorrect. Spórolásra gondoltam
2021. júl. 14. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Spórolás helyett nézd azt, hogy tudnál többet keresni.
2021. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként én azzal kezdeném, hogy kevesebbet költök. 🤓
2021. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg már majdnem lepontoztam az 1est 😅
2021. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy durván spórolós hónapot (csak azt fizesd amit nagyon muszáj) aztán a mostani költések és e között találj valami egészséges egyensúlyt.
2021. júl. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!