Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem kaptam meg a szabadságot,...

Nem kaptam meg a szabadságot, mi történik ha nem megyek be dolgozni? Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy időben jeleztem a munkahelyemen hogy jövőhétre Szabadság kell mert esküvőm lesz, láttam hogy át van húzva a papírom és hogy nem engedtek el, szó szerint a szemembe röhögött a felettesem és azt mondta "így jártam" pedig tudják hogy a saját esküvőm lenne.

Táppénzre nem tudok menni, mi történik ha nem megyek be a jövőhéten? Vagy tp-n kívül van más lehetőség hogy igazoljam a hetet? Az sem baj ha nem fizetik azt a hetet de azért nem szeretném ha kirúgnának.



2021. júl. 10. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Azonnal ott hagynam azt az ocska helyet!
2021. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
HR mit mondott? Vagy a főnököd felettese?
2021. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne mehetnél táppénzre? Hasmenéssel bármikor. :D
2021. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én simán feljebb mennék egy szinttel, gondolom, a felettesednek is van felettese. És így járt. ;)
2021. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Menj nyugodtan táppénzre. Nem szeretem az ilyen sunnyogást, de szerintem elég szemét húzás a főnöktől ahhoz, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül megtedd.

Mondjuk azt nem értem, az esküvő miatt miért kell egy hét szabadság, de mindegy is.

2021. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én is táppénzre mennék, megértené a doki és tuti kiírna, meg vinnék érte neki valamit köszönet képen. És beadnám a felmondásom amikor találnék jobb ajánlatot, most vannak újra munka lehetőségek, lehet mozogni.
2021. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

táppénz, fizetés nélküli szabi, igazolatlan távollét, utólagos szabi kiírás, rendkívüli szabi...


van pár megoldás

2021. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván nem kamu, hogy valaki a saját esküvőjére nem kér időben szabit...
2021. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én felmondanék és nem mennék be, de bevallom ezt most úgy mondom hogy hamar találnek másik munkát.
2021. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!