Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek létezik számomra...

BodorTibor kérdése:

Szerintetek létezik számomra megfelelő munka?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy jelenleg fegyveres vagyonőr-ként dolgozok, de az sajnos, nem hoz valami sok pénzt. Valami jobban fizető munka kéne, viszont a gond ott kezdődik, hogy semmihez sem értek. Így még eléggé nehéz.


Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek, milyen munka illene hozzám?


Mondom a paramétereket:

Nincs főnök, legyen otthon végezhető, legyen könnyen elvégezhető, szóval ne keljen hozzá egyetemi végzettség, de még érettségi sem. Plussz, én tudjam beosztani az időmet, és még jól is fizessen. Ráadásul, fizikailag ne legyen megterhelő, mert azt a rossz derekam nem bírja.


Szerintetek, létezik ilyen munka, ezekkel a paraméterekkel?



#munka #otthon #főnök #Könnyen elvégezhető
2021. júl. 7. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, de mégis, milyen csodában reménykedsz....????


Otthonról nem lehet összeszerelő üzembe "bedolgozni". Mert kb. ez az egyetlen lehetőséged... Ezt talán ülve is lehet végezni. De főnök mindenhol lesz!

2021. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Futár
2021. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: egy futárnak - a konkrét bicajozás közben - tényleg nincs ott a főnöke... De amúgy két oldalról is van főnöke (ha nem is a hagyományos értelemben). Egyrészt az idő, másrészt a megbízók!
2021. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a futárságot eleve kizárja a "ne legyen fizikailag megterhelő" kritérium....


Aki rozzant, hogyan tud napi 80-100 km-t tekerni a városban...???

Na meg azt sem tudjuk, hogy hol lakik a kérdező... Bp-en és pár nagyvároson kívül ez nem igazán keresett műfaj.

Ha meg autós futárról van szó, ahhoz kell saját autó.

2021. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"legyen otthonról végezhető" már kizárja a futárkodást, ha szó szerinti feltétel.
2021. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia! :) ne foglalkozz a többi negatív kommenttel, csak piszkálni tudnak és segíteni nem próbálnak. Teljesen a földön jársz, azért mert a tökéletes munkát keresed magadnak. Hozzáteszem ebben a covid helyzetben főleg megnőtt az otthon dolgozok száma.

Látom eltelt viszonylag sok idő a kérdés óta, a kommentedben olvastam, hogy szakácsnak tanultál, gondolom érdekel a főzés valamilyen szinten. sokan próbálnak youtuben és egyéb hasonló közösségi oldalakon, csatornákon pénzkiegészítéshez jutni, ha pl készítesz videókat saját receptekkel és feltöltöd őket. Maximum egy jó kis videószerkesztő kellene hozza, azt meg könnyen meg lehet tanulni. Nézettség alapján jár a fizetés ha jól tudom, minél több feliratkozás lenne, annál több bevételhez jutnál :) de ez csak egy tipp, nekem ez ugrott be elsőnek, és a paramétereknek is megfelel ☺️Lehet találtál azóta megfelelő munkát, de kiegészítésnek ez is opció lehet 😁

2022. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!