Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek létezik számomra...

BodorTibor kérdése:

Szerintetek létezik számomra megfelelő munka?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy jelenleg fegyveres vagyonőr-ként dolgozok, de az sajnos, nem hoz valami sok pénzt. Valami jobban fizető munka kéne, viszont a gond ott kezdődik, hogy semmihez sem értek. Így még eléggé nehéz.


Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek, milyen munka illene hozzám?


Mondom a paramétereket:

Nincs főnök, legyen otthon végezhető, legyen könnyen elvégezhető, szóval ne keljen hozzá egyetemi végzettség, de még érettségi sem. Plussz, én tudjam beosztani az időmet, és még jól is fizessen. Ráadásul, fizikailag ne legyen megterhelő, mert azt a rossz derekam nem bírja.


Szerintetek, létezik ilyen munka, ezekkel a paraméterekkel?



#munka #otthon #főnök #Könnyen elvégezhető
2021. júl. 7. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen nincs. Az a munka ami otthonról végezhető és nem igényel (szak)tudást vagy végzettséget, az nagyjából a saját tehetségből kamatoztatható bevétel. Például egy programozó vagy művész képes megélni otthoni munkából egyéni vállalkozóként.


De az, hogy mindenféle tudás nélkül otthonról sok pénzt lehessen keresni, nyilvánvalóan nincs. Hiszen akkor mindenki azt csinálná. Az ilyen kamu netes munkák (kattintás, kérdőívezés) vagy piramisjáték-MLM-ek felejtősek.

2021. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Álmodban se! Ilyen meló nincsen!
2021. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Forditva ulsz a lovon. Nem ertesz semmihez, erteket eloallitani nem tudsz, de igenyeid annal inkabb vannak.


Cukrozhatnam neked hogy konnyebb legyen lenyelni, de minek: te is tudod hogy se te, se a munkad nem er semmit, igy aztan annyit is fognak fizetni erte.

2021. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mivel nem ertesz semmihez, a vilagot sem erted.
2021. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Így örülj hogy van munkád. Fegyveres őrként egyébként lehetne jobban fizető állásod is. Főleg ha van érettségi is. Nem tudom van e neked vagy nincs.
2021. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szóval fegyveres őrként sok lehetőség van, ha nem tudsz feljebb lépni az a te hibád. Konkrétan vannak úri helyek is. Vagy lehetnél testőr elég sok a lehetőség. Viszont érettségi kellenni fog.
2021. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

semmihez nem értesz, otthonról akarsz dolgozni, ne legyen megerőltető...


Mission impossible!


LEgfeljebb ha baromi jól kinéző huszonéves lány vagy, és a neten tudod mórikálni magadat... :))))

2021. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azon gondolkodom, hogyan tudott eddig eletben maradni a kerdezonk?
2021. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos, nincs érettségim. A szakmunkás vizsgán is, nemegyszer, a falhoz vágtam a tételeimet, mert nem nagyon akartak megragadni a fejemben. Nem arról van szó, hogy hülye lennék, csak K*****a nem tudott érdekelni. Az az én egyik legnagyobb hibám, hogy ami nem érdekel, azt nagyon nehezen tanulom meg, viszont nagyon könnyen elfelejtem. Ha akarom, ha nem. Egyébként, szakácsnak tanultam, de már 14 éve nem foglalkoztam azzal sem. Szóval, már azt is régen elfelejtettem. Bármilyen furán is hangzik. Mégegyszer mondom, mielőtt valaki megjegyezné, nem vagyok hülye, csak kicsit nehezen megy a tanulás. A szakácskodást meg, már az iskolában megutálltam.
2021. júl. 7. 15:05
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Akkor örülhetsz hogy őrködhetsz és fegyvereshez nem elvárt az érettségi és az jobban is fizet, mint a sima őri. 0 tudással, 0 erőbefektetéssel egy nagy zérust lehet csinálni. A kérdésed olyan, mint ha egy troll tette volna fel a kérdést.
2021. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!