Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hálózati szakemberként miért...

Hálózati szakemberként miért nem tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Van nekem egy OKJ-s hálózati szakmám, érettségivel, van egy ECDL vizsgám is.


Nem is látok sűrűn hirdetést, illetve ha van sem kellek nekik. Van hogy vissza sem szólnak. Ennyire nincs igény rá?

Voltak programozói ajánlatok is, arra is jelentkeztem mert volt programozás óránt 10,11,12 osztályban. De nem jeleztek sehonnan sem vissza.


Hogy találják melót így? gyárba nem akarok menni



2021. jún. 14. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Angolul beszélsz?
2021. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen, angol középfokú érettségim van

Bár azért pár éve már nem használom, gondolom felejtettem

2021. jún. 14. 16:31
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Sereg, rendőrség?
2021. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól értem egy OKJ végzettséggel és nulla gyakorlati tapasztalattal keresel munkát. Lehet hogy lejjebb kell adnod az igényeket amíg nem lesz egy kis gyakorlatod.
2021. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem már az beszédes, hogy nem tudod konkrétan nevén nevezni, hogy mi a szakmád. Feltételezem, hogy a papírodon nem ez szerepel hogy "hálózati szakember".


ECDL vizsgát ma már csak megmosolyogják, én a helyedben nem reklámoznám. Egyrészt egy 10 éves szintjének megfelelő a vizsgakövetelmény, másrészt feltételezhető, hogy tudsz szöveget félkövérre formázni, ha "hálózati szakember" vagy.


Érettségi ma már alap, olyan mint régen a 8 általános volt.


Programozói álláshoz kicsit kevés az, hogy kiírtátok tízedik osztályban a képernyőre, hogy "hello world".

Ez a hálózati vizsga gondolom valami hálózat építő/üzemeltető/rendszergazda szerű dolog lenne. Nincs igazán piaca a szakmának, neked meg gyakorlatod sincs.


A helyedben elengedném azt, hogy ehhez ennyrie görcsösen ragaszkodjak. Értem én, hogy gyárba nem akarsz menni, csak máshoz meg nem értesz.

2021. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha tényleg tudna angolul, az SSCkben van párszáz hálózatos állás Budapesten, ha hamar megszerzi a CCNAt, akkor egy év után lehet 2nd level.


Az ECDLt én se reklámoztam, az info érettségihez vizsga nélkül adják, azt meg kb 3 óra "felkészülés" után írtam meg 90 százalékosra.

2021. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Budapestre azért nem mennék fel ha nem muszáj.

Én Zalaegerszegen élek

2021. jún. 14. 17:07
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ezért nem találsz állást
2021. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Valaki megmondja neki, hogy az okj-ja a wc papírnál is kevesebbet ér vagy finomkodunk itt még?


Amúgy, jó kedvemben vagyok, név és fénykép nélkül küldd el a CVdet, megmondom, miért nem hívnak be

2021. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9es

Mi az a cv ami kell neked?


És miért nem ér semmit az okj?

2021. jún. 14. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!