Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyeken miért kiabálnak...

Munkahelyeken miért kiabálnak a kezdő munkavállalókkal?

Figyelt kérdés
Rengetek helyen voltam pályakezdő de nem sokáig mert én lasabban értek meg dolgokat és ha a lekezelő meg kiabálós hangnemet nem bírom és ezután mindig kilépek a munkahelyről. Jelenleg nincs munkám de nem értem hogy a munkáltatók miért beszélnek a kevés fizetés ellenére is lekezelően a munkavállalókkal pláne aki pályakezdő. Ez számomra érthetetlen. Elhiszem hogy a pénz és az idő fontos egy munkáltatónak illetve fönöknek de azért lehetnének türelmesek. Azt tapasztalom hogy jelenleg a mostani cégek vagy nem alkalmaznak pályakezdőket vagy alkalmaznak de kevés fizetésért és stresszes életmódot annak cserébe.
2021. jún. 12. 20:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, ne aggódj, veled semmi baj nincsen. Minden főnök a világon idegbeteg és csak azért ordít mert ettől áll fel neki. Elképzelhetetlen, hogy benned van a hiba. A főnökök kollektíven bunkók, a pályakezdő munkások pedig mindig szentek, akiket ok nélkül csesztetnek.
2021. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A kerdesem lényegét nem ertitek. Termeszetesen nem mindenhol volt ez ahol ordibálnak. Főkent a kilepeseimnek az volt az oka hogy tul stresszes a munka, a kevés fizetes es lekezelő bánásmód.
2021. jún. 12. 22:36
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi idő alatt hány munkahelyed volt? Mi a szakmád?
2021. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%
Gusztustalan, hogy egyesek mennyire védik itt a főnököket... Megy a nyalás ezerrel.
2021. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

"de nem értem hogy a munkáltatók miért beszélnek a kevés fizetés ellenére is lekezelően a munkavállalókkal pláne aki pályakezdő. "


Sok fizetés ellenére se tegye ugyanezt!


Nekem rengeteg főnököm volt már az életemben. 50-50 % arányban volt jó és rossz is. Ez kizárólag személyiségfüggő. Vannak olyan helyek, ahol pont az ilyen típusú embereket válogatják ki vezetőnek. Akiken látják, hogy csesztetik a dolgozókat, nem pedig megengedőek. Valami ostoba elképzelés szerint ez egy jó vezető jellemzője. Pedig nem.

Minden dolgozót megillet a tisztelet még akkor is, ha mondjuk vét. A munkahelyi légkörről pedig ne is beszéljünk. Mennyivel másabb úgy menni dolgozni, hogy szeretsz ott, van egy szociálisan annyira érzékeny főnököd, amennyire kell, de mellette erőskezű és jól tud "vezetni". Nos erre kevesen alkalmasak.


Mivel ezen változtatni nem tudsz, ezért két dolgot tehetsz: Vagy megszoksz, vagy megszöksz. A kérdésedre felesleges keresned a választ/indokot, mert valójában nincs. Ugyanúgy kifoghatsz bárhol bármikor egy barom főnököt, mint akár az életben egy rossz szomszédot. Csak a barátaidat választhatod meg...

2021. jún. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
Fater munkahelyén azért mondanak fel folyamatosan az újoncok, mert a veséjük nem bírja az öreg motorosok által rájuk tukmált alkohol mennyiségét. Nálad meg pont az ellenkezője van, rád kiabálnak, hogy ne italozzál, dolgozzál!
2021. jún. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
7es. Nem jogosítja fel a főnökséget, vagy a vezetőket az hogy valaki lassabb, vagy aluliskolázott arra, hogy kiabáljon vele vagy megalázza mert hogy ő ott úgy érzi valaki. Semmivel sem több a kezdőknél ha ennyire alpári módom viselkedik, egy primitív paraszt. És hozzá teszem a tesco egyéb kereskedelmi helyeken a kis vezetőcskéknek szintén 8 ált.-nál nincs több végzettségük, csoda ha a kereskedelmi meg van! Csak mondom, mert én is voltam pár helyen, egyik gyalázatosabb a másiknál, valóban beképzelt, suttyók a vezetők nagy része, aki tanultabb, kulturáltabb az mind el is ment onnan. Diákként, meg kezdőként én is beleestem ebbe a hibába, hogy ilyen helyre mentem, de nem kell meglepődni, hogy ők így viszonyulnak az újakhoz, mert buták mint a föld és iszonyat primitívek is mellette a vezetők egy nagy része. Más területre kell menni. Én most operátornak mentem egy gyárba, viszonylag kis gyár és nem vészes a munka, de voltam egyébbb területeken is. Minden jobb a kereskedelemnél! Csak szólok. Vált!
2021. jún. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%
mármint válts!*
2021. jún. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%

Eleve "vándormadár" vagy, látják a papírjaidon - ne csodálkozz, ha nem pozitívan állnak veled szemben, kérdező...


14-es, miféle nyalizásról beszélsz????? Anoním fórumon, szerinted vannak itt főnökök? De akkor is, mi értelme ismeretleneknek "nyalizni"...???


LOL

2021. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
78%
Sokaknak ennyire fáj az igazság? Ennyi munkaadó jár ide fel, ezek szerint fáj, hogy sokatok tanulatlan és buták vagytok mint a föld, sötétek mint az éjszaka. Nem én tehetek róla, hogy ez van, tőletek mindenki menekülni fog és egy életre meg lesz a vélemény. se barátok se senki, boldogok lehettek, ha ide jártok dislikolgatni azt ami fáj :D Ez is a ti szegénységi bizonyítványotokat bizonyítja.
2021. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!