Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyeken miért kiabálnak...

Munkahelyeken miért kiabálnak a kezdő munkavállalókkal?

Figyelt kérdés
Rengetek helyen voltam pályakezdő de nem sokáig mert én lasabban értek meg dolgokat és ha a lekezelő meg kiabálós hangnemet nem bírom és ezután mindig kilépek a munkahelyről. Jelenleg nincs munkám de nem értem hogy a munkáltatók miért beszélnek a kevés fizetés ellenére is lekezelően a munkavállalókkal pláne aki pályakezdő. Ez számomra érthetetlen. Elhiszem hogy a pénz és az idő fontos egy munkáltatónak illetve fönöknek de azért lehetnének türelmesek. Azt tapasztalom hogy jelenleg a mostani cégek vagy nem alkalmaznak pályakezdőket vagy alkalmaznak de kevés fizetésért és stresszes életmódot annak cserébe.
2021. jún. 12. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Mert szemetek a főnökök.
2021. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen ez az. Ilyenkor mindig azt mondom hogy akkor dolgozzannak saját maguk. Sok fönők meg cégtulajdonosnak nem lenne annyi bevételük hogyha nem lenne ki megcsinálja a munkát csak ezt sokszor elfelejtik. Nekik kéne alázatos módon beszélni az alkalmazottal és nem fordítva mert végső soron az alkalmazott teszi hozzá a munkájával hogy a cégnek legyen bevétele kevés fizetésért cserébe. Nagyon sok helyen ez volt. Ez volt a Tescoban árufeltöltőként is. Ott 4 napot dolgoztam aztán 2 nap már mindenki előtt közőlte a fönők jó hangosan hogy ha nem pörgők akko kirúg a pics..ába. Aztán 2 napig még bírtam majd felmondtam. De szóról szóra így mondta 2 nap után.
2021. jún. 12. 21:20
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Nagy az "arcuk" a főnököknek, pedig nem igazán van mire.
2021. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Már megbocsáss, de ha pályakezdőként már RENGETEG helyen dolgoztál, akkor nem lehetsz valami jó munkavállaló.....


Nálunk senki nem kiabál a pályakezdőkkel... Igaz, diplomás, és egyetemista fiatalok vannak nálunk.

2021. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Általában azért, mert képtelenek felfogni, hogy egy pozitívan motivált munkaerő jobb, mint akit folyamatosan csesztetnek. Előfordulhat, hogy az állásba bele van kalkulálva a cserélődés és nem érdekli. A multi meg magasról tojik rá addig amíg talál valaki mást éhbérért. Próbálkozz esetleg kisebb cégeknél.
2021. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Sohanem dolgoztam olyan munkahelyen ahol kiabalnak. Mondjuk szellemi munkat vegzek...
2021. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Mert a hatelemis munkavállalók képtelenek megérteni a legegyszerűbb munkafolyamatokat...


És még nekik áll feljebb...


Azt hiszik, hogy ők tesznek szivességet hogy hajlandóak elmenni dolgozni. Hát nem. Egy munkahely nem szórakozóhely, ott dolgozni kell! Mégpedig a felettes iránymutatása alapján.

2021. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

7. Nyilván a munkahely nem szórakozóhely, de nem nem is tébolyda. Attól, hogy képzetlenebb vagy lassabb a felfogása még lehet emberi hangnemben, a minden embert megillető tisztelettel beszélni a munkavállalókkal még ha nem is divat.

Hiába kiabálsz hangosabban, nem fogja hamarabb megérteni.

2021. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, velem soha nem kiabáltak amikor kezdő voltam, a kollégáimmal sem, és később más munkahelyen sem láttam senkit kiabálni a kezdőkkel. Biztosan van olyan munkahely ahol seggfej a főnök. Egyszeri alkalommal betudható a bunkó főnöknek, de he neked sok munkahelyed volt, és mindenhol ezt tapasztaltad, akkor el kéne gondolkodni hogy nem a főnökben kell keresni a hibát.
2021. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

8: szerinted normális dolog, hogy valaki pályakezdőként RENGETEG munkahelyen volt már...?

Szerinted mindenki szembejön vele az autópályán...????


Nem kéne egy kis önvizsgálatot tartania?


Velem miért nem kiabáltak soha?


Ja, most látom, a 9-es ugyanezt írta. :)

2021. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!