Tásadalomtudománynak hívják, és versenyszférában elég sok opció van.
Van nyilván, aki felméréseket, kutatásokat végez, értelmez.
Elég sok multinál figyelnek már a cég társadalomban betöltött szerepére, így oda is lehet menni.
#2
A CEU-n nincs tandíj, a 90% ingyen tanul, a többség még ösztöndíjat is kap. Már Bécsben.
Egyébként a gender szak egy kicsit specializált szociológia szak, alapvetően az ott szerzett tudományos és szakpolitikai kompetencia a legtöbb társadalomtudományi területen alkalmazható. Azaz közszférában szakpolitikai melók, tanácsadócégek, menedzsment, társadalomtudományi kutatási pozik, vállalkozás, stb. Van egy CEU genderszakos ismerősöm, neki training és tanácsadócége van Európai kliensekkel, több gyerek mellett.
Összességében gyenge provokáció, 3/10.
“ Azaz közszférában szakpolitikai melók, tanácsadócégek, menedzsment, társadalomtudományi kutatási pozik, vállalkozás, stb. ”
Ezek meg gondolom mind garantált bérminimumot fizető állások..
Méghogy közszféra.. Fujj.. Akkor már inkább a meki
#7 azért egy pályakezdő szakreferens (létra alja) is megkeres 200 nettót. De az hogy ez ilyen nevetseges osszeg aztan vegkepp nem a genderszak hibája, nem? Mérnöki és közgazdász diplomával is dolgoznak itt emberek.
Egyébként közszféra pl az EU is, és évi több ezer pályakezdőt szívnak fel EUs intézmények, korrekt nyugati bérszínvonalon. Egy pl CEUs diplomával és mentalitással elég jó eséllyel száll ringbe az ember, ha más nem egy bluebook trainee vagy analyst poziért, onnan meg majd kibontakozik hova tovább.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!