Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kétszer egymás után „tévedésbő...

Kétszer egymás után „tévedésből“ rosszul számolt munkabér nem gyanús egy kicsit?

Figyelt kérdés
Tévedni bárki tévedhet. Kétszer egymás után azonban ugyanazon dolgozó kapcsán tévedni és kevesebbet fizetni---nem gyanús ez egy csöppet?
2021. jún. 4. 08:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De, 'Balazska', nagyon, de nagyon gyanus. Biztos valami armanykodas van a hatterben, direkt csakis neked van rosszul szamolva, a tobbiek meg emelest is kaptak.
2021. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

" direkt csakis neked van rosszul szamolva,"


Hát nem úgy hallom hogy csak nekem...sőt. csak ugye kérdés az a sok ember, aki állítólag nem kapta meg a bérét rendesen miért jön be még másnap melózni?

2021. jún. 4. 08:31
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, emberek vagyunk, te is szoktál hibázni elég gyakran. Semmi gyanús nincs benne, paranois vagy, szerintem ezzel érdemes lenne egy orvost felkeresned.
2021. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"ezzel érdemes lenne egy orvost felkeresned."


Így van, már fel is kerestem írásban múlt héten egy három betűs orvost.

Budapest, Dózsa György út 128. alatt rendel. Talán már hallottál róla.

Majd ők kigyógyítják a céget a rendszeres tévedésekből.

2021. jún. 4. 08:34
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy kerested fel, minden nap a két kezedet összetszed a főnöködnek hogy van munkád. El ne felejtsd neki a kávét ma reggel is megfőzni! Nem keresel te senkit:D Csak itt jár a szád a való életben meg se mersz szólalni.
2021. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

" Csak itt jár a szád a való életben meg se mersz szólalni."


Írásban nagyon jó vagyok főleg egy független helyen, egy hivatalban. Ott mégis kitől és mitől félnék.... kértem egy teljes átvilágítást a cégre. Majd ott megmagyarázza a cég a bejelentésem körüli khm tévedéseket.

2021. jún. 4. 08:43
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy vagy jó, nem voltál te sehol:D mégis mikor mentél volna, abban az időben amikor a főnököd háza elptt nyírtad a füvet?:D Hazudsz már megint:D
2021. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy tévedés, biztosan azért van mert meleg vagy és roma, fordulj emberjogi szervezetekhez.
2021. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálsz te semmit, örülsz, ha még a reggeli kakaót meg tudod inni komolyabb következmények nélkül. :-)
2021. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De mit számoltak rosszul? Én például január-februárban nem kaptam meg az adókedvezményt, anyáztam is, hogy hülye a bérszámfejtés, aztán kiderült, hogy én töltöttem ki rosszul a papírt - kétszer.
2021. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!