Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkára/szakmára...

Milyen munkára/szakmára érdemes váltanom?

Figyelt kérdés

5 éve dolgozok gyárban, de már kezd elegem lenni, mind a munka típusától, mind a munkatársaktól, és az egész gyár hierarchia rendszerétől, ami, és ezeknek az összessége egy jóérzésű, segítőkész embert teljesen tönkretesz lelkileg.


Informatikai, elektronikai beállítottságú ember vagyok, utóbbit tanultam is szakközépben, előbbit pedig itthon tanultam sokat és gyerekként is sokat gépeztem, ami nem csak a videojátékozást jelentette. Egyébként nyitott vagyok minden ötletre, sofőr munka se idegen tőlem, csak jogsim nincs.



2021. máj. 26. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
sofőrök nagyon jól keresnek, de az építőipar is szárnyal. igazából bármilyen szakmával bankot lehet robbantani most, csak ne szellemi munka legyen
2021. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem idegen tőled az informatika, akkor menj programozónak. És ezzel hülyére keresheted magad. Bár egy programozó így is mindössze csak nettó félmilliót keres, ami messze elmarad egy gyakori kérdéseki burkoló fizetésétől (ők lazánegkeresnek heti egy milliót is).


Szakközépben mit tanultál?

2021. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A panel fürdőszoba felújításom után kiszámoltam és netto 17 ezer forintra jött ki a burkoló óradíja, úgy hogy elvárta, hogy én hordjam fel az anyagot, gány munkát végzett, szanaszét dobálta a cigicsikket és még egy utolsó tahó is volt.
2021. máj. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2: elektrotechnikai műszerésznek, de sajnos az oktatás silánysága miatt nem sok minden maradt meg, gyakorlatilag csak átrugdostak minket érettségin, ha jól emlékszem hatan vagy heten érettségiztünk le, a többi ember, akik velünk egy órára jártak, azok infósok voltak, vagyis a többség. Összevoltunk vonva az elejétől kezdve, akkor még voltunk legalább 30-an, a végére eléggé megcsappant ez a szám.
2021. máj. 27. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak programozókból áll az IT, egy fejlődőképes, tapasztalt supportost, üzemeltetőt vagy hálózatost is normálisan megfizetnek. Hát még ha "műszakozás" van, és éjszaka is dolgozol. Ezt a kétpipás trollt meg sz.rd le, baromságokat beszél, mert nem tudja elfogadni hogy a diplomások többsége okosabb és többet keres nála.
2021. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!