Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudok elhelyezkedni....

Nem tudok elhelyezkedni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a vírus óta nem tudok elhelyezkedni. Kezd totális csőd lenni az életem, nyom a stressz és gyűlnek a problémák. Élelmezés vezetőként dolgoztam, a végzettségem több oldalú, vendéglátás és logisztikus, nyelvvizsgám és tudásom stabil. Kb. egy éve nem tudok rendes helyre elhelyezkedni. Mindenhol időszakos - egyszerűsített állást ajánlanak, ezekkel a lehetőségekkel éltem is. Gyárakba nem vesznek fel, megkapom mindig, hogy a pályám miatt egy operátori pozi visszaesés, túlképzett vagyok. Pedig szívesen vállalnám, a munka az nem kedv és válogatás kérdése. Keresem a hibát magamban és már azt érzem, hogy egy gyári munkára sem lehetek jó. Elveszett a jövőképem, a tartalékaim lassan felélem. A lakóhelyem 60 km-es körzetében kerestem eddig. Utazási hajlandóságom is meg lenne. Mit javasoltok?


25/F



2021. máj. 17. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Merrefele laksz, és mennyire vagy rugalmas? 25 évesen vezető voltál?
2021. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, kezdetektől dolgoztam ebben, természetesen kitapostam a vendéglátás alja részét is. Abszolút rugalmas vagyok!
2021. máj. 17. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress akkor Pesten is. Fiatal vagy, de már tapasztalattal, nyelvtudással, az ilyeneket szeretik a munkáltatók, esetleg valami ssc kezdő pozija is szóba jöhetne.
2021. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az időd! Bp. is szóba jöhet, de anyagilag már nem tartok ott, hogy egyedül neki tudjak vágni. Nem tudom sajnos, hogy milyen opciók lennének szállásra.
2021. máj. 17. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban.
2021. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Kulfold.
2021. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Én inkább szakmát váltanék.

Budapesten vagy külföldön is van korona, ha ez volt a problémád.

2021. máj. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Dolgozni kell. Nekem is dolgoznom kell.
2021. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha gyárba is mennél, akkor kozmetikázd ki a CV-det, nem kell tudniuk a végzettségekről! A munkatapasztalatot sem szokták visszaellenőrizni, nyugodtan kamuzz be valami mást, amivel nem tűnsz túlképzettnek.
2021. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!