Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen önéletrajzot írjak 8...

Milyen önéletrajzot írjak 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a középsulit nem rég fejeztem be, közel 1 éve de érettségim még hiányzik. De még nem dolgoztam, és nem tudom mit írhanék így.

2021. máj. 12. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Rövidet, és a KARRIER kategóriában.

Hova küldöd, az is számít.

2021. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha a középiskolát befejezted, akkor nem 8 általánosod van, hanem befejezett 12 osztály, érettségi nélkül. Azért jobban hangzik.
2021. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
2. Nekem is ez van mert az érettségi nekem nehéz de végig bukdácsoltam az esti iskolát és az bizony csak 8 általánosnak minősül. Sajnos én tudom hogy sehol nem veszik figyelembe, nem minősül középiskolai végzettségnek. Sőt ha elmondja hogy lerakta a 12 osztályt de az érettségit nem, mondjuk ezt elmondja egy interjún erre rá fog cupanni a hr-es és ezzel fogja szekalni amíg ki nem szedi belőle hogy miért alakult így. Jobb eltitkolni.
2021. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Köznevelési tv. 5§

(6) A középiskola befejező évfolyamának sikeres elvégzéséről kiállított bizonyítvány, továbbá a szakközépiskolában iskolai rendszerű szakképzés keretében szerzett Országos Képzési Jegyzékben szereplő szakképesítés megszerzését igazoló bizonyítvány középfokú végzettséget tanúsít.”


Tehát a középiskola elvégzése érettségi nélkül is középfokú végzettségnek számít!

2021. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy igazad van, csak akkor ezt senki nem tudja. Én eddig akárhol jártam mindenhol nyolc általánost könyvelték el nekem. Ha nincs érettségi vagy szakmunkás akkor az nyolc általános szerintük. Most lehet igazad van de akkor se megy ezzel semmire a kérdező csak még jobban le nézik hogy nem sikerült az érettségi. Ha nem tudsz felmutatni valami szakmát vagy érettségit akkor nyolc általánost könyvelik el neked. Senkit nem érdekel a középiskolai évek sajnos. Mondjuk nekem van okj-s bizonyítványom viszont tanfolyamon szereztem azt sem fogadják el magasabb végzettségnek. Csak szakképesítés.
2021. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát bocsi, de nem tudom honnan vetted le hogy én megbuktam meg ilyenek. Nem buktam meg lettetem a középsulit és csak az érettségim hiányzik de az is meglesz csak előzőnek elkevertek egy papírt aztán a kovid helyett közbe szólt.
2021. máj. 13. 17:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem is törvény ide vagy oda azt nézik h érettségid van e vagy nincs akárhány munkát néztem szószerint kivolt írva hogy elvárt végzetség "érettségi" szóval annyira nem hiszem hogy érdekli őket az hogy mi számít középfokú végzettségnek.
2021. máj. 13. 17:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De azért örülnék ha feltett kérdésre kapnék legfőképp választ.
2021. máj. 13. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok ünneprontó lenni, de érettségivel sem lesz jobb a helyzet.
2021. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

A mai világban már az érettségivel se mész sokra.

Tanuljál meg egy szakmát és abban kezdjél el dolgozni.

Önéletrajz: 8 általános max annyi hogy a középsulit nem fejezted be.

2021. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!