Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Építőipari műszaki előkészítő...

Építőipari műszaki előkészítő állásinterjún milyen szakmai kérdéseket szoktak feltenni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, jövőre nekem is aktuális lesz ez a kérdés. Technikus vagy mérnök ként jelentkeztél? KKV vagy multi? Hány év tapasztalatod van? Vidék vagy Budapest?
2021. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Magasépítő technikus végzettségem van és egy idén félbehagyott építészmérnöki képzésem, így tehát teljesen pályakezdőként jelentkeztem egy folyamatosan növekvő szakipari és generálkivitelező céghez, ahova egyébként fel is vettek.

Vidéken található egyébként. Szóban nem tettek fel szakmai kérdéseket, egy feladatlapot kaptam amin egy alaprajz es metszet volt egy szobarol aminek eltolt volt a mennyezete. Ki kellett számolnom hogy hány m2 a vízszintes és a függőleges falfelülete. Azon túl a hagyományos állásinterjús kérdések voltak

2022. jan. 24. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!