Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem a katonaságnál?

Valaki : kérdése:

Van esélyem a katonaságnál?

Figyelt kérdés

Kellene egy biztos munka a nyárra, most végzek az egyetemmel. Hiába lenne diákom, a közvetítőket már ismerem, sajnos.

Hallottam Orbán Viktor azt mondta, korlátlanul áll rendelkezésre a közmunka meg a hadsereg. Úgy mondta, mintha oda boldog boldogtalan mehetne. És el is tudom hinni, mert mikor oltásra mentem, egy katona igazított el, akinek problémái voltak az ÁBC-vel és az olvasással is.

Viszont ő lehet, hogy csont nélkül teljesítette a fizikai alkalmasságit...Az nekem nem biztos, hogy menne. 50 kiló vagyok, nem tudok túl gyorsan futni, inkább tornából vagyok jó...

Felvennének?



2021. máj. 5. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Tartalékosnak kb. bárkit felvesznek. Állítólag vannak ilyen 50 éves leszázalékolt formák is közöttük, de az biztos már kirívó eset.

2021. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Próbáld meg,másképp sosem fogod megtudni.

Sok sikert. 🙂

2021. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A katonaság nem nyári munka, ott a nyarad+ pár hónap elmenne a kiképzéssel, utána meg van egy minimum idő amit szolgálnod kell, ez pár év, ha hamarabb lelépsz az dezertálás. Arról nem is beszélve, hogyha kivezényelnek háborús övezetbe.
2021. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy ez nem hangzik jól viszont a barátnőm és egy fiú barátom ott van azt mondták bármikor le lehet szerelni

A háborúról meg annyit, hogy a lány még nálam is kevésbé határozott felépítésű, a fiú durván túlsúlyos... Én meg az 50 kilós nő

Ha ilyenek állnak rendelkezésre, nem hiszem, hogy vezényelnek akárhova.

Nekem ez csak a pénzről szól. Kell egy meló a nyárra, hogy legyen kezdőtőkém. Albérlet, kaució...

Pécsen vagyok, itt nem lehet munkát találni, diákmunka van, de a meló diák és társai ahhoz értenek, hogy jó munkát adjanak a haveroknak, meg hülyeségeket posztoljanak a netre. Ennyi

Nem véletlen, hogy a hadsereg volt a legjobb ötletem

2021. máj. 10. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyárra biztos, hogy nem vesznek fel, menj valamelyik gyorsétterembe, vagy nagyáruházba.
2021. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet jelentkezni most a katonasághoz ne habozz,igaz a pénz az olyan is de hajrá.
2021. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági munka sincs Pécs környékén? Főleg nyáron?
2021. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!